TOPlist

Chalupa Chmelná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa leží v malé obci Chmelná, 5km od Sušice „brány Šumavy“.
Vybavení a služby
V obytné místnosti je k dispozici jídelní kout, kuchyňská linka (el. sporák, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), rozkládací sedací souprava (lůžko pro 1 dospělého nebo 2 děti), TV + satelit.Wi-Fi. V ložnici se nachází manželská postel + 1 lůžko a dětská postýlka. Šatní skříně. V tomto podlaží je koupelna s WC, sprchovým koutem. V prvním poschodí najdete druhou ložnici se 4 lůžky (1x manželská postel, 2x lůžko), druhou koupelnu s WC a vanou. U chalupy je předzahrádka s možností grilování. V obci je hostinec a obchod potraviny. Chalupa má centrální vytápění tuhým palivem majitelem objektu. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování. Nekuřácký objekt. Máte dotaz? Volejte +420 607 721 339

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Chalupa stojí uprostřed malé obce Chmelná, 5km od Sušice. Vesnici protíná cyklisty vyhledávaná cyklotrasa 313, která vede ze Sušice do Žichovic a následně k hradu Rabí. V Sušici široké kulturní i sportovní využití krytý plavecký bazén, tenisové kurty, stezka kolem řeky Otavy – in-line brusle, kola, Off-park Sušice, kino ...). Turistické cíle: Sušice (Muzeum Šumavy), rozhledny (Svatobor, Sedlo a Javorník), Rabí (zřícenina hradu), Kašperské Hory (Muzeum Šumavy, Muzeum historických motocyklů, Expozice hraček, Pivovarnické muzeum), Kašperk (hrad), Velhartice (zřícenina hradu), Švihov (vodní hrad), Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské; Povydří, prameny Vltavy, Tříjezerní slať, Chalupská slať, prales Boubín). Aktivity Šumava - Lyže, běžky / koloběžky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz