Chalupa Benecko - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Benecko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bezkonkurenční poloha u horních stanic vleků na Benecku a nástupního místa na běžkařské tratě. Slunečné místo s výhledem do krajiny. Bezproblémově dosažitelné v zimě, zastávka autobusu 100 metrů od chalupy.
Vybavení a služby
Kapacita chalupy je sedm ložnic a celkem 24 lůžek (čtyři třílůžkové pokoje, tři čtyřlůžkové pokoje - z toho dva s vlastní sprchou). K dispozici dále dvě koupelny se sprchovým koutem/WC a dvě samostatná WC. Velká společenská místnost s ping-pongem, plně zařízená kuchyně se dvěma sporáky, jídelna, TV místnost, prostor pro uložení lyží a bot. Parkování je přímo u chalupy.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Moderní skiareál Benecko nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. K dispozici 4sedačková lanovka, 12 vleků, 2 dětské pásy a 2 snowtubingové dráhy. Samozřejmostí je umělé zasněžování a každodenní večerní lyžování. A když budete chtít vyzkoušet další svahy, pak největší sjezdové areály v České republice - Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn i Pec pod Sněžkou - jsou vzdáleny vždy jen zhruba půlhodiny jízdy autem. Perfektní úprava, velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž Benecko nabízí také jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v ČR.
TOPlist