Poloha a dosažitelnost

Chalupa je umístěna ve výhodné poloze pro lyžování, turistiku i cykloturistiku. Lyžařský vlek Filipovice 3km, Praděd 20km, Červenohorské sedlo 8km, Kouty nad Desnou 20km. Lázeňské město Jeseník 10km. Dále možnost výletu do Karlovy Studánky 20km.

  Vybavení a služby

Chalupa je vybavena stylovým nábytkem. Ve společenské místnosti jsou umístěna kachlová kamna, TV, internet. Kuchyň - lednice, rychlovarná konev, sporák, mikrovl.trouba, vařič. Sauna po domluvě s majitelem. U chalupy je oplocená zahrada s ohništěm, grilem, malou pergolou. Sociální zařízení - WC, koupelna s vanou, umyvadlem. Topení - dřevo, el.přímotopy.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V blízkém okolí 4 restaurace, koupaliště cca 1km. Krásnou procházkou se dostanete k Vysokému vodopádu, který je vzdálen 4km od chalupy. V letních i zimních měsících doporučujeme výlet na Praděd, určitě stojí za zmínku i lázeňské město Jeseník kde je možno objednat a absolvovat lázeňské procedury. Karlova Studánka je krásné městečko s krásnou architekturou a léčivým pramenem. Kouty nad Desnou poskytují vyžití rodinám s dětmi jak v letních, tak i zimních měsících.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Antonovo Bělá pod Pradědem, Domašov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Antonovo
Ceník ubytování a stravování