PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Anička

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Anička se nachází v malebném údolí Vavřincova dolu v nadmořské výšce 700m. n. m. na okraji Velké Úpy. U chalupy se nachází příjemné venkovní posezení s grilem a s dětským zázemím. Přímo k objektu vede asfaltová cesta dobře přístupná v zimě i v létě. 80m od chalupy je zastávka autobusu a skibusu.
Vybavení a služby
Objekt je rozdělen do dvou pater. V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně, společenská místnost s TV, společenská místnost pro děti, dámské a pánské WC a prostorná chodba s botníkem (na boty a lyžáky) a věšáky na bundy. První patro slouží k ubytování, pro 20-28 osob, každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Celý objekt je vytápěn ústředním topením a je v něm WIFI zdarma. V chalupě je 6 pokojů - dva jednoložnicové (3 lůžka) a čtyři dvouložnicové (4-8 lůžek). Každý pokoj má vlastní WC, sprchový kout, umyvadlo, zrdcadlo. V každé ložnici jsou noční stolky, šatní skříň a taburet. Cena ubytování zahrnuje i zapůjčení povlečení a ručníků. V pokojích jsou koberce, proto je přísný zákaz všech domácích mazlíčků.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě lze navštívit nespočet lyžařských středisek, přičemž nejbližší vlek je pouze cca 100m. V dojezdové vzdálenosti, jak autem, tak skibusem je možné navštívit tato lyžařská střediska: Pec pod Sněžkou, Skiport - Velká Úpa, Pěnkavčí vrch, Třešňovka - Horní Maršov, Horní Albeřice, Košťálka, Svoboda nad Úpou, Černá hora - Jánské Lázně, Skimu - Malá Úpa, Černá hora - Černý Důl, Prkenný Důl - Arakis, Prkenný Důl - Bret Family SkiPark, Ski Family - Dolní Dvůr, Mladé Buky , Karpacz - Kopa Pro milovníky běžek je k dispozici nespočet lyžařských stop z výchozišť Pec pod Sněžkou a Spálený Mlýn. Léto v Krkonoších přímo vybízí k turistice. Z nejbližších turistických bodů stojí za zmínku Vavřincovi vodopády (1Km od chalupy) a lesní hrádek Aichelburg (2,4Km od chalupy). Dalšími turisticky vyhledávanými body jsou: Sněžka, Obří Důl, Obří sedlo pod Sněžkou, Černá hora, Černohorské rašeliniště, Fucknerova paseka, Pěnkavčí vrch, Herní Krajina Pecka, Růžová hora, Liščí hora, Stezka korunami stromů. V Krkonoších najdete i spoustu míst, kde se schladit v horkých dnech. K dispozici jsou například: aquacentrum Jánské Lázně, koupaliště Retro park Sejfy, koupaliště Čistá, jezero Bukówka, Trutnov - Pekelský rybník, aquapark Špindlerův Mlýn, přehrada Labská, rybník Vejsplachy, bazén Trutnov, rybník Dolce, aquapark Trutnov, koupaliště Valteřice, koupaliště Petříkovice, koupaliště Dolní Kalná, rybník U Mlejna Kdo se chce schladit i zevnitř, doporučujeme Krkonošskou pivní stezku. Z pivovaru Trautenberk přes Portášky a Růžohorky do Peckého pivovaru (11,8 km). Z Peckého pivovaru přes Richtrovy boudy, Výrovku a Chalupu na rozcestí do pivovaru Fries (9,6 km), kde zároveň čepují i pivo Hendrych. Z Friesových bud přes Strážné do pivovaru Medvěd (8,3 km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz