Poloha a dosažitelnost

Obec Tříč se nachází v západních Krkonoších na severovýchodě Vysokého nad Jizerou. Cesta z Prahy 115km (1,5h). Hraniční přechod Harrachov 15km, Liberec 60km.

  Vybavení a služby

V přízemí se nachází společenská mistnost - rozkládací gauč, v sednici krásná kachlová kamna na navození útulné atmosféry a tepla, velká lavice do U, repro s rádiem karaoke, usb. Koupelna se sprchou + WC, v patře ložnice s manželskou postelí a palandou, dále pak 2 malé podkrovní ložničky, internet po celé chatě WI-FI, kuchyňka (rychl.konvice, mikr.trouba, toustovač, indukční vařič, lednice, nádobí). V celé chatě pitná voda + bojler, pod chatou ohniště s posezením. V celé chatě je zákaz kouření.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Ve Vysokém nad Jizerou (2km) v areálu Šachty jsou upravené běžecké tratě, vleky pro sjezdové lyžování, půjčovna lyží, dětských skútrů, snowtubing. Další nejbližší lyžařské areály jsou v Jablonci nad Jizerou (2km), Pasekách nad Jizerou (6km) a Rokytnici nad Jizerou (9km). Obchod v Tříči není, nejbližší možnost nákupu ve Vysokém nad Jizerou nebo v Jablonci nad Jizerou. Restaurace kousek pod chatou u hlavní silnice. Od jara do podzimu si na své příjdou i milovníci turistiky, neboť celé Krkonoše jsou protkány sítí turistických tras a cyklostezek, vedoucích k nejzajímavějším místům tohoto regionu.

Zpět


TOPlist
  Chalupa č.48 Vysoké nad Jizerou, Horní Tříč
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa č.48
Ceník ubytování a stravování