Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází v obci Rokytnice nad Jizerou v části obce Horní Rokytnice, 300m od lanové dráhy lyžařského areálu Horní Domky. V zimě i v létě je dobře dosažitelná osobním autem. GPS 50°44´4,67"N, 15°28´21,14"E.

  Vybavení a služby

3 ložnice (4/3/2)lůžka, možnost 3 přistýlek. Velký obývák s vybaveným kuchyňským a jídelním koutem (myčka, mikrovlnka, lednice, elektrický sporák, kávovar, varná konvice, nádobí...). U každé ložnice sprchový kout, umyvadlo, WC. Ústřední topení, SAT-TV, v létě venkovní posezení, přenosný gril. Chalupa je vhodná pro 2-3 rodiny. Nástup je obvykle v sobotu po 15 hodině a odjezd v sobotu do 10 hodiny. Cena zahrnuje spotřebu energie, vody, rekreační poplatek a použití ložního prádla. WIFI internet zdarma, parkování u domu pro 3 osobní auta zdarma. Kouření v objektu není povoleno.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžařský areál Horní Domky se dvěma čtyřsedačkovými lanovkami a vleky = 300m. Obchodní centrum s restauracemi, půjčovnami lyží, lyžařskou školou = 300m. Potraviny = 300m, restaurace = 100m, letní koupaliště = 6km. Sportovní hala s tenisovými dvorci, kuželna, sauna, stolní tenis, posilovna ... 1200m. Dobrý výchozí bod pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Zpět


TOPlist
  Chalupa 409 - Hermoch Rokytnice nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa 409 - Hermoch
Ceník ubytování a stravování