Camping Aloisov - Poloha, Služby, Okolí

Camping Aloisov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Aloisov je místní částí obce Bohdíkov (okr.Šumperk), leží ve směru z Rudy nad Moravou do Hanušovic na pravém břehu řeky Morava.
Vybavení a služby
Ubytování v campingu poskytujeme vodákům, jejich kamarádům, dále cyklistům i automobilovým turistům přijíždějícím za krásami jižní části Hanušovické vrchoviny. • Vybavení kempu: ubytování pod širým nebem, ve vlastních stanech a v karavanech. K pronajmutí máme tři malé chatky pro rodinu s dětmi (2+2). Sociální zařízení s teplou vodou, WC. Kuchyňka - lednice, el. vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, el.trouba. Zásuvka 220V k dispozici po celém campu. Krytý bazén, sauna a trampolína. Kiosek s potravinami. Travnaté hřiště pro míčové hry, ohniště s posezením, malý koutek pro děti. • Vybavení veřejného tábořiště: k pronajmutí obytný přívěs pro 8 osob (kuchyňka + splachovací WC), suché WC, ohniště s posezením, el.přípojka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Do 10km: zřícenina Nového Hradu, Přírodní rezervace ″Na Hadci″, štola Mařka. Více info na www.bohdíkov.cz Do 20km: Šumperk, Hanušovice - Pivovar Holba, Velké Losiny - zámek, papírna, lázně, Králíky - klášter Grulich.
TOPlist