TOPlist

Camping Aloisov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Aloisov je místní částí obce Bohdíkov (okr.Šumperk), leží ve směru z Rudy nad Moravou do Hanušovic na pravém břehu řeky Morava.
Vybavení a služby
Ubytování v campingu poskytujeme vodákům, jejich kamarádům, dále cyklistům i automobilovým turistům přijíždějícím za krásami jižní části Hanušovické vrchoviny. • Vybavení kempu: ubytování pod širým nebem, ve vlastních stanech a v karavanech. K pronajmutí máme tři malé chatky pro rodinu s dětmi (2+2). Sociální zařízení s teplou vodou, WC. Kuchyňka - lednice, el. vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, el.trouba. Zásuvka 220V k dispozici po celém campu. Krytý bazén, sauna a trampolína. Kiosek s potravinami. Travnaté hřiště pro míčové hry, ohniště s posezením, malý koutek pro děti. • Vybavení veřejného tábořiště: k pronajmutí obytný přívěs pro 8 osob (kuchyňka + splachovací WC), suché WC, ohniště s posezením, el.přípojka.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Do 10km: zřícenina Nového Hradu, Přírodní rezervace ″Na Hadci″, štola Mařka. Více info na www.bohdíkov.cz Do 20km: Šumperk, Hanušovice - Pivovar Holba, Velké Losiny - zámek, papírna, lázně, Králíky - klášter Grulich.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz