TOPlist

Camp Karolina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Camp Karolina se nachází na okraji lázeňské oblasti Západních Čech (Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Karlovy Vary). Camp Karolina leží mezi hraničním pohořím Český les na západě, masivem Slavkovského lesa na severu a Bezdružickou pahorkatinou na východě. V blízkosti campu se nacházejí dva přírodní parky: Slavkovský les a Kosí potok. Kemp je vzdálen pouhých 12km od exitu 128 plzeňské dálnice D5.
Vybavení a služby
K dispozici je Vám 80 karavanových stání o rozměrech 70-100m2 s elektrickou přípojkou (10A). Pro majitele obytných vozů nebo karavanů je možnost využití výlevky chemického WC a doplnění zásob pitné vody. Chaty, karavanová stání a prostory pro stany se nacházejí na jižní terase kaňonového údolí v těsné blízkosti Hamerského potoka. Camp disponuje nově zrekonstruovaným bezbarierovým, vytápěným sociálním zařízením, které zahrnuje WC, sprchy, prostor pro mytí nádobí a prádelnu. Samozřejmostí je také samostatné hygienické zařízení pro handicapované sloužící také jako "Babyroom". Celá plocha campu je oplocena a osvětlena nočním osvětlením.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Občerstvení - přímo v areálu campu je v provozu občerstvení s dobře vychlazeným pivem a nabídkou ostatních nápojů. Kromě útulného prostředí nabízíme také posezení na terase rekonstruované budovy zvonice z roku 1880. Sportoviště - dětské hřiště, hřiště na volejbal, nohejbal nebo minikopanou, stůl na stolní tenis, nadzemní bazén. Posezení u otevřeného ohniště - večer můžete posedět u otevřeného ohně s kytarou, špekáčky a dobrou náladou. Nabízíme možnost zakoupení palivového dřeva, možnost zapůjčení grilu. Společenské akce - zajišťujeme zázemí pro firemní akce, školení, jazykové kurzy, sportovní soustředění, svatby, rauty...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz