PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Byt 3+KK v Krkonoších

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Byt v přízemí nového rodinného domku na klidném místě u lesa. Celoročně přístupný, Parkování u domu. U parkoviště k dispozici zásuvka pro nabíjení elektromobilů GPS 50.6391392N, 15.5819375E Podle nařízení vlády z 28.1.2021 je možné byt i v době pandemie pronajmout pronájemní smlouvou
Vybavení a služby
Velikost bytu 85m2. Byt stavěn jako bezbarierový. Dvě ložnice po dvou lůžkách. Jeden pokoj s přistýlkou. Možnost dětské postýlky či zapůjčení vaničky, nočníku, kočárku,... Velká koupelna se sprchovým koutem s madlem a stoličkou. Vana není bezbarierová. Kuchyňský kout vybavený sporákem, troubou, myčkou, lednicí, mrazničkou, kávovarem, konvicí a běžným nádobím. Obývací pokoj se sedací soupravou TV, rozhlasovým přijímačem, wifi. Byt má podlahové topení, řízené větrání. Pobyt jen bez zvířecích mazlíčků. V patře bydlí majitel.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
300m horní stanice lyžařského vleku Kněžický vrch. Možnost dopravy sněžným skůtrem na vlek, sjezd k domu na lyžích. Restaurace Kněžická chalupa - 100 metrů daleko. 3km centrum Vrchlabí, 3km obec Benecko, 5km Herlíkovice. 200m turistická jízdárna.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz