Bečva Resort - Poloha, Služby, Okolí

Bečva Resort

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Bečva Resort, který představuje jedinečnou možnost, jak strávit Vaši dovolenou v pohodlí a luxusu s nepřeberným množstvím aktivit v přenádherném okolí Beskyd. V našem resortu, který se nachází v turisticky atraktivní Horní Bečvě v Beskydech naleznete vše, o čem jste možná doposud jen snili. Bečva resort je nově postavený lifestyle resort, který se může pochlubit tím, že má téměř vše na dosah ruky. Ať je to krásná příroda, kvůli které k nám ročně zavítá spoustu hostů v každém ročním období, nebo služby, které nabízíme ve vysoké kvalitě. Bečva resort - ubytování Horní Bečva, má výbornou polohu, kterou oceňuji jak hosté přijíždějící za trávením aktivní dovolené, tak i hosté, kteří zde najdou klid pro svůj relax a načerpání nových sil.
Vybavení a služby
Vybavení apartmánů a vil je velice příjemné,každá z apartmánů má vlastní kuchyňku, koupelnu se sprchou nebo vanou, obývák s TV, DVD přehrávačem, v patře 2 ložnice. Každý má také vlastní zastřešenou terasu s posezením. Vilky mají taktéž luxusní vybavení včetně 2x koupelny, kuchyně, přístřešku na auto a venkovního posezení. Půjčujeme kola a koloběžky,máme v areálu finskou saunu, dětské hřiště, míče k zapůjčení. Recepce je včetně baru dostupná od 8-20h každý den.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází turistické trasy, cyklostezka Bečva, lyžařské střediska do 10km. Také restaurace se nachází do 1km. Nejbližší centrum je Rožnov pod Radhoštěm, vzdálený 10km, kde uvítáte nové koupaliště, gibon park pro děti i rodiče, dřevěné městečko, Jurkovičovu rozhlednu a spoustu jiných památek či aktivit. Také přímo nad námi cca 10km leží Pustevny - srdce Beskyd, kde můžete strávit krásné chvíle pro turistiku, podívat se na úchvatné Jurkovičovy stavby a navštívit sochu Radegast.
TOPlist