Apartmány Zelený Dům

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v horském středisku Svoboda nad Úpou. Parkování před domem nebo na parkovišti 50m. Skibus 50m, autobusové nádraží 500m, vlakové nádraží 500m.
Vybavení a služby
Apartmán 1 - prostorný apartmán v přízemí o rozloze 60m2. Velká kuchyň s vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním stolem. Z kuchyně je vstup do koupelny a obývacího pokoje. Za obývacím pokojem je ložnice. Počet lůžek: 3 v ložnici, 2 v obývacím pokoji. • Apartmán 2 - jedná se o prostorný apartmán v podkroví s přístupem z hlavní chodby. Velká kuchyň s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a obývacím prostorem. Z kuchyně je vstup do koupelny a ložnice. Počet lůžek: 3 v ložnici, 1 v obývacím pokoji. • Vybavenost - úschovna kol/lyží, stolní tenis, Wifi

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sauna 50m, golf 4km, obchod 50m (6-20h/7 dní v týdnu), restaurace 100m. • Náměty na výlety: Skiareál Černá Hora, Jánské Lázně - kolonáda, Aquacentrum, Stezka korunami stromů. Vodní park Tropicana - Polsko.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz