Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází asi dva kilometry nad Zdíkovem, v samotném srdci Šumavy. Dva čtyř až pěti lůžkové apartmány s dispozicí 2kk poskytují zcela osobité, komfortní a příjemné zázemí pro vaši aktivní dovolenou. Ocitnete se mezi lesy a pastvinami, kde se prohání jen naše koně a pasou ovce a kozy, auto zde určitě nepotkáte.

  Vybavení a služby

Ložnice a pokoje: Každý ze dvou amartmánů se skládá z obytné části, kuchyňského koutu, ložnice a koupelny. V kuchyni najdete vše potřebné k běžnému vaření. Koupelna má sprchový kout, umyvadlo a WC. Dvě lůžka se nachází v obytné části a dvě v ložnici, je však možné přidat další postel tak, aby byl apartmán pohodlný pro pět osob. Oba apartmány jsou vybaveny podlahovým topením a ve společné chodbě jsou k dispozici vysoušeče bot. Jeden z apartmánů poskytuje výhled na louku s koňmi a druhý na zahradu s mini ZOO. Sociální zařízení: koupelna s WC, umývadlem a sprchou v každém apartmánu. Vytápění: centrální, tepelné čerpadlo. Možnost parkování před objektem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Abyste si nemuseli vozit vlastní, můžeme vám zapůjčit veškeré dětské vybavení, postýlku, židličku, kolo, cruiser pro jedno dítě. Pro milovníky zvířat máme zpřístupněný výběh, kde si můžete pohladit malé ovečky, kozičky, kachny, husy a slepice. Dle vašich schopností a odvahy vás provezeme krásnou přírodou nebo vás a vaše děti provedeme na poníkovi v uzavřeném výběhu. Pro táty, kluky a odvážné maminky můžeme zapůjčit čtyřkolku značky Honda. V okolí najdete: Sjezdové lyžování (Skiareál Zadov, 6km), 50 km běžkařských tratí, aquaparky, hrad Kašperk, šumavské slatě a jezera, Rozhledny Boubín, Poledník, Libín, Javorník, Mařský vrch, Boubínský prales Muzeum hraček, motocyklů a historie v Kašperských horách, Hasičské muzeum ve Stachách, Muzeum Šumavy ve Vimperku, Návštěvnická centra jelenů a vlků, Výjimečné lokality Kvilda, Modrava, Filipova huť. Rádi vám poradíme, případně zorganizujeme a doprovodíme na nejkrásnější a nejvýznaměnší místa v regionu Šumavy.

Zpět


TOPlist
  Apartmány U Šakala Zdíkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány U Šakala
Ceník ubytování a stravování