Apartmány Šimánkovi Orlické hory - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Šimánkovi Orlické hory

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v budově od základu moderně zrekonstruované staré předválečné školy na kraji obce Zdobnice - Kunčina Ves v těsné blízkosti zcela unikátní Alpské kaple sv. Anny.
Vybavení a služby
Můžeme zajistit svatby civilní i náboženské v kapli sv.Anny,nebo různá rodinná setkání a dokážeme ubytovat až 35.osob,pro milovníky Golfu v blýzkosti menší golfové hřiště.Nabízíme čtyři samostatné apartmány, dvoupokojové, třípokojové a jeden čtyřpokojový s vlastním vchodem přímo z parkoviště.Dva dvoupokojové apartmány jsou pro čtyři osoby s možností jedné přistýlky, ideální pro rodinnou rekreaci. Dva nové velké apartmany pro 10 a 12 osob. Vybavení: každý má vlastní - kuchyň, velký obývací pokoj, dvě až tři ložnice,vl.koupelnu, 2x WC. Všechny apartmány jsou vybavené kompletně zařízenou kuchyňkou s el. sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou,varnou konvicí, koupelnou a WC, barevnou TV, satelitem, DVD přehrávačem a radiem s CD. Možnost pěkného,venkovního posezení s grilováním,nebo opékáním čuníka, dětské pískoviště, volejbalové hřiště, vlastní parkoviště. Venkovní bazen, houpačka, udírna. Možnost rybaření u několika rybníků,též houbaři v našich lesích budou mít bohaté úlovky.Nyní je u nás v obci vybudovaná nová krásná sjezdová trať dlouhá 800 m,končící ve Zdobnici.V Rychnově nový krytý bazén s tobogánem,divokou řekou a saunami,kde mají naši hosté 15%slevu. Další info.na www.chalupy-penziony.cz www.penziony-levne.cz/apartmanysimankovi

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kunčina Ves se nachází v chráněné oblasti Orlické hory v nadmořské výšce asi 700 m.n.m. V letním období je místem pro nerušený pobyt v přírodě s dostatkem prostoru na vycházky, pěší turistiku nebo cykloturistiku. V zimním období jsou ideální podmínky pro běžkové lyžování, lyžařská stopa vede přímo nad obcí a příznivci sjezdového lyžování mohou navštívit zde v obci novou sjezdovou trať. Lyžařské sjezdovky s vleky ve Zdobnici a na Šajtavě, vzdálené 1-4 km, nebo velké SKI centrum Deštné v Orl. h. a Říčky. Pro autoturisty jsou dostupné atraktivní zámky Rychnov nad Kněžnou, Častolovice, Opočno nebo vojenské pevnosti Hanička a Dobrošov, lze též navštívit krytý bazén v Deštném nebo Dobrušce, kde se nachází krásné historické centrum s rodným domkem F. L. Věka. Výborná restaurace s velkým výběrem jídel je na Kovárně,několik nových restaurací ve Zdobnici, vzdálené 2,5km nebo o víkendech občerstvení v Kačerově - 1,5km.Nová restaurace Sokolí Hnízdo s výbornou kuchyní v krásném prostředí Rampuše,vzdáleném 2km. Lyžování www.skizdobnice.cz.V Rychnově nový krytý bazén s tobogánem a saunami,bowling a sportovní centrum,kde mají naši hosté 15% slevu.
TOPlist