TOPlist

Apartmány Šimánkovi Orlické hory

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v budově od základu moderně zrekonstruované staré předválečné školy na kraji obce Zdobnice - Kunčina Ves v těsné blízkosti zcela unikátní Alpské kaple sv. Anny.
Vybavení a služby
Můžeme zajistit svatby civilní i náboženské v kapli sv.Anny,nebo různá rodinná setkání a dokážeme ubytovat až 35.osob,pro milovníky Golfu v blýzkosti menší golfové hřiště.Nabízíme čtyři samostatné apartmány, dvoupokojové, třípokojové a jeden čtyřpokojový s vlastním vchodem přímo z parkoviště.Dva dvoupokojové apartmány jsou pro čtyři osoby s možností jedné přistýlky, ideální pro rodinnou rekreaci. Dva nové velké apartmany pro 10 a 12 osob. Vybavení: každý má vlastní - kuchyň, velký obývací pokoj, dvě až tři ložnice,vl.koupelnu, 2x WC. Všechny apartmány jsou vybavené kompletně zařízenou kuchyňkou s el. sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou,varnou konvicí, koupelnou a WC, barevnou TV, satelitem, DVD přehrávačem a radiem s CD. Možnost pěkného,venkovního posezení s grilováním,nebo opékáním čuníka, dětské pískoviště, volejbalové hřiště, vlastní parkoviště. Venkovní bazen, houpačka, udírna. Možnost rybaření u několika rybníků,též houbaři v našich lesích budou mít bohaté úlovky.Nyní je u nás v obci vybudovaná nová krásná sjezdová trať dlouhá 800 m,končící ve Zdobnici.V Rychnově nový krytý bazén s tobogánem,divokou řekou a saunami,kde mají naši hosté 15%slevu. Další info.na www.chalupy-penziony.cz www.penziony-levne.cz/apartmanysimankovi

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kunčina Ves se nachází v chráněné oblasti Orlické hory v nadmořské výšce asi 700 m.n.m. V letním období je místem pro nerušený pobyt v přírodě s dostatkem prostoru na vycházky, pěší turistiku nebo cykloturistiku. V zimním období jsou ideální podmínky pro běžkové lyžování, lyžařská stopa vede přímo nad obcí a příznivci sjezdového lyžování mohou navštívit zde v obci novou sjezdovou trať. Lyžařské sjezdovky s vleky ve Zdobnici a na Šajtavě, vzdálené 1-4 km, nebo velké SKI centrum Deštné v Orl. h. a Říčky. Pro autoturisty jsou dostupné atraktivní zámky Rychnov nad Kněžnou, Častolovice, Opočno nebo vojenské pevnosti Hanička a Dobrošov, lze též navštívit krytý bazén v Deštném nebo Dobrušce, kde se nachází krásné historické centrum s rodným domkem F. L. Věka. Výborná restaurace s velkým výběrem jídel je na Kovárně,několik nových restaurací ve Zdobnici, vzdálené 2,5km nebo o víkendech občerstvení v Kačerově - 1,5km.Nová restaurace Sokolí Hnízdo s výbornou kuchyní v krásném prostředí Rampuše,vzdáleném 2km. Lyžování www.skizdobnice.cz.V Rychnově nový krytý bazén s tobogánem a saunami,bowling a sportovní centrum,kde mají naši hosté 15% slevu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz