Apartmány Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Apartmány Pohoda se nachází v Rokytnici nad Jizerou - Dolní Rokytnice na tzv. Zimní straně. Příjezd je velmi jednoduchý, protože se objekt nachází cca. 200m od hlavní silnice směrem do centra Rokytnice v klidové zoně. Při příjezdu po hlavní silnici odbočíte cca. po 400m do prava u směrové tabule - Zimní strana a po 200m odbočíte vlevo přímo k penzionu. Objekt je velmi dobře dosažitelný v létě stejně tak jako v zimních měsícich. Silnice k penzionu je pravidelně udržována a ošetřována až k penzionu. Parkování je přímo u penzionu a je zdarma. Cca. 200 metrů od penzionu je autobusová zastávka na všechny spoje od Prahy a Vrchlabí. Zastávka také slouží jako zastávka Skibusů a v létě cyklobusů, které Vás zdarma dovezou do centra a ke všem sjedovkám ve ski areálům.
Vybavení a služby
V objektu jsou čtyři plně vybavené apartmány se samostatným vchodem a společenskou místností s posezením a kychyňskou linkou, grilem a výčepním zařízením, televizorem a wifi. Každý apartmán se skládá ze dvou částí: Kuchyňská část, kde je kuchyňská linka s plynovým sporákem, lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. K dispozici jsou hrnce a pánve, talíře, příbory, hrnky a vše potřebné k pobytu. V této části je také stůl se čtyřmi židlemi a televizor. V ložnicové části jsou postele s kompletními lůžkovinami a ručníky zdarma. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K vybavení na každý pobyt poskytujeme zdarma toaletní papír a mycí a čistící prostředky a utěrky na nádobí. V letních měsících je hostům k dispozici venkovní terasa se slunečníky, stoly a židlemi s grilem. Celková kapacita objektu je 16 lůžek se dvěma přistýlkami a je možné si ho také pronajmout jako celek za výhodných podmínek. V celém objektu je wifi připojení a je zdarma stejně tak jako parkování u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rokytnice nad Jizerou je známé a malebné horské středisko, které je vhodné k celoroční dovolené. Dominantou jsou horské horizonty, kterým vévodí Lysá hora a Kotel. Na hřebeny okolních kopců vede několik desítek lyžařských vleků a dvě moderní čtyřsedačkové lanovky na Lysou horu . Zdejší tratě patří mezi nejdelší v republice a jsou umělě zasněžovány. Je zde také snowpark s vlastním vlekem. Je zde mnoho kilometrů upravovaných běžeckých tratí. V okolí jsou kvalitní služby, restaurace, lyžařské školy a půjčovny. V letních měsících je velká možnost pěší turistiky stejně tak jako výlety na kolech a cykloturistiky. Strážnik, Huťský vodopád, Dvoračky, Labská bouda - pramen Labe, Harrachov, Jizerka. V dosahu od penzionu 200m zastávka cyklobusu a skibusu, který Vás do deseti minut doveze zdarma ke všem sjezdovkám (Studenov, Horní domky, Modrá hvězda). Více na Skiregion.cz Koupání je možné v nedalekém Jablonci nad Jizerou nebo Zlaté Olešnici.
TOPlist