Apartmány Podvrší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Z náměstí v Osečné směr Zábrdí kolem hřiště rovně do lipové aleje. Po 500 m doprava po cyklotrase č. 3007. Penzion, ve kterém se apartmány nachází je 3.objekt po levé straně.
Vybavení a služby
Apartmán "Les" 2+2: plně vybavená kuchyň (mikrovl. trouba atd.), koupelna (sprcha,WC), jídelní kout, obývací pokoj s TV a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí. Apartmán "Lázně" 4+2: plně vybavená kuchyň (myčka, mikrovl. trouba atd.), koupelna (sprcha, WC, bidet), jídelní kout, obývací pokoj s TV a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, ložnice s manželskou postelí. Penzion se nachází na prostorném pozemku, na kterém je tenisový kurt (antuka), kryté posezení s grilem zvlášť pro apartmány, houpačky, pískoviště, udírna, venkovní ohniště. Pro cyklisty nabízíme úschovu kol v uzamykatelné garáži. U objektu je možné bez obtíží parkovat.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází v blízkosti Lázní Kundratice na klidném místě u lesa. Okolí je vhodné pro houbaření, pěší turistiku, cykloturistiku apod. Dále nabízíme v tomto objektu 34 lůžek v penzionu-
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz