Apartmány Podvrší

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Z náměstí v Osečné směr Zábrdí kolem hřiště rovně do lipové aleje. Po 500 m doprava po cyklotrase č. 3007. Penzion, ve kterém se apartmány nachází je 3.objekt po levé straně.
Vybavení a služby
Apartmán "Les" 2+2: plně vybavená kuchyň (mikrovl. trouba atd.), koupelna (sprcha,WC), jídelní kout, obývací pokoj s TV a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí. Apartmán "Lázně" 4+2: plně vybavená kuchyň (myčka, mikrovl. trouba atd.), koupelna (sprcha, WC, bidet), jídelní kout, obývací pokoj s TV a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice se dvěmi lůžky, ložnice s manželskou postelí. Penzion se nachází na prostorném pozemku, na kterém je tenisový kurt (antuka), kryté posezení s grilem zvlášť pro apartmány, houpačky, pískoviště, udírna, venkovní ohniště. Pro cyklisty nabízíme úschovu kol v uzamykatelné garáži. U objektu je možné bez obtíží parkovat.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Objekt se nachází v blízkosti Lázní Kundratice na klidném místě u lesa. Okolí je vhodné pro houbaření, pěší turistiku, cykloturistiku apod. Dále nabízíme v tomto objektu 34 lůžek v penzionu-
TOPlist