Apartmány Javor

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nachází se 50 metrů od sjezdovky Javor a 800 metrů od centra města.
Vybavení a služby
V apartmánech jsou pohodlné postele a rozkládací válendy, kuchyňka s parní troubou, jídelní bar v 1+kk, jídelní stůl v 2+kk, LCD TV se satelitním vysíláním (20+ českých programů). Ve vybavení kuchyňské linky je sklokeramická deska, lednička, konvektomat, myčka a sada nádobí. Prostorná chodba a komora s vestavěnými skříněmi Vám umožní pohodlné převlékání a sušení oděvů. Součástí apartmánu je WC, koupelna se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním. K apartmánu patří uzamykatelný lyžařský box a parkovací místa v přízemí. Celý aparthotel má WiFi pokrytí zdarma. Pobyt v apartmánech je přizpůsoben pohodlí 2–6 osob a umožňuje skutečný komfort. Možnost dětské postýlky. Garážované parkoviště za v přízemí objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace 30 metrů. Bar 50 metrů. Vlek Javor 50 metrů. Lyžařské školy a půjčovna 100-150 metrů.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz