Apartmány Na Hájovně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány Na Hájovně jsou situovány na velmi klidném místě s nádherným výhledem na Šerák a Obří kameny, a přesto jen kousek od centra lázní. Ubytování se nachází v kompletně zrekonstruované budově, která sloužila jako hájovna. Jako alergici jsme se již před mnoha lety přijeli léčit do Priessnitzových léčebných lázní. Zdější klima nám opravdu pomáhá více než kterékoliv jiné hory v České republice. A navíc jsme zřejmě navždy propadli zdejšímu geniu loci. Přijeďte! Možná se to stane i Vám...
Vybavení a služby
Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a křeslem, ložnicí s dvěma oddělenými postelemi, jídelnou s rozkládací pohovkou, jídelním stolem, kuchyňskou linkou a televizorem, kouplenou s WC a předsíní.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nudit se u nás rozhodně nebudete. V zimě si můžete zalyžovat na pár set metrů vzdálené sjezdovce nebo ve větších areálech jako jsou Ramzová, Filipovice, Miroslav, Ostružná, Petříkov, Červenohorské sedlo či Praděd. V okolí se nachází stovky kilometrů tras pro běžecké lyžování. Jedna z nich vede hned kolem objektu. Velmi oblíbené jsou i další blízké destinace jako Lipová a Rejvíz. Léto je zde jako stvořené k dlouhým procházkám krásnou přírodou nebo koupání v průzračné vodě zatopených lomů. Ideální jsou zde podmínky i pro cyklistiku. Velkým zážitkem jsou Rychlebské stezky - lesní trasy pro horská kola. A to hlavní na závěr. Objekt se nachází jen pár stovek metrů od centra prvních vodoléčebných lázních na světě! Nechejte se zde hýčkat tradičními i moderními procedurami, či rozmazlujte své chuťové buňky kulinářskými specialitami. Ale hlavně si užívejte zdejšího klimatu a čistého vzduchu. Opravdu léčí!
TOPlist