Poloha a dosažitelnost

Centrum Vrchlabí - k objektu se dostanete z Krkonošské ulice (hlavní ulice procházející centrem Vrchlabí), po příjezdu od Prahy odbočit za Komerční bankou a hlavní poštou z hlavní ulice vlevo (vchod do zámeckého parku). K objektu Vás též dovedou reklamy na kadeřnictví L´OREÁL a na prodejnu se spodním prádlem (obě provozovny se nachází v přízemí objektu). Autobusové i vlakové nádraží vzdáleno cca 1km. Klidné prostředí, parkování na vlastním oploceném pozemku.

  Vybavení a služby

Součástí každého apartmá je vybavená kuchyňka (lednička, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, kávovar, toastovač, nádobí) a sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). V ceně je povlečení, ručníky a utěrky. Zahrada k dispozici, ohniště + gril. Úschova lyží i kol.

  Rekreace a služby v okolí

Vhodné jak pro letní rekreaci (turistika, cykloturistika, bobová dráha, koupání, houbaření, památky, muzea, ZOO, skály atd.), tak pro zimní rekreaci (upravované sjezdové i běžecké tratě v blízkosti, zimní bruslařský stadion ve Vrchlabí, snowtubing, sáňkařská dráha atd.). Celoročně: bowling, kulečníky, masáže, sauna atd. Nabídka stravování ve Vrchlabí a v okolí je velmi pestrá. Pro ubytované sleva v kadeřnictví L´OREÁL.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Luboš Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Luboš
Ceník ubytování a stravování