Poloha a dosažitelnost

Apartmány se nacházejí přímo v centru Kašperských Hor. Je zde parkování v oploceném dvoře či v garáží. Autobusová zastávka je vzdálená 300m.

  Vybavení a služby

Apartmány jsou kompletně vybaveny s 1-2 ložnicemi pro 4-6 osob s možností přistýlky nebo dětské postýlky, prostornou kuchyní (el.sporák, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s obývacím koutem (TV), sociálním zařízením a balkónem s posezením. Možnost úschovny kol, lyží a kočárku v garáži. Wifi připojení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Okolí a tipy na výlety: • pěší turistika či cykloturistika po okolí (údolí Zlatého potoka, Amálino údolí, keltské oppidium Obří hrad, povodí Vydry, Křemelné či Otavy, Poledník, Modrava, Březník, hrad Kašperk, Horská Kvilda a jiné) • lyžování v blízkém lyžařském areálu Skiareál Kašperské Hory, kde máte možnost i večerního lyžování, půjčovny lyží a snowbordů, lyžařské školy a občerstvení. Pro náročnější lyžaře je možnost lyžování v nedalekém Zadově. V okolí Kašperských Hor je spousta značených běžkařských tras • koupání v krytém bazénu přímo v Kašperských Horách v hotelu Tosch, dále v hotelu Srní a Aquaparku v Horažďovicích. V letních měsících v přírodních koupalištích – Nezdice, Rohanov, Žihobce, Sušice, Divišov Ostružno, Zdíkovec, Annín • tenis, vodní sporty, rybolov, houbaření, jízda na koni • návštěva muzea Šumavy, hradu Kašperk, rozhledny Svatobor nebo Javorník a další • stravování vlastní nebo velký výběr restaurací

Zpět


TOPlist
  Apartmány Kašperky Kašperské Hory
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Kašperky
Ceník ubytování a stravování