Apartmány Kašperky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí přímo na náměstí Kašperských Hor. Parkovat lze na oploceném dvoře nebo v garáži. Autobusová zastávka je vzdálena pouze 300 m.
Vybavení a služby
Apartmány jsou kompletně zařízeny a poskytují pohodlné ubytování pro 4–6 osob. Mají 1–2 samostatné ložnice, plně vybavenou kuchyň (elektrický sporák s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), obývací kout (TV, pohovka), sociální zařízení, balkón s posezením (apartmány 2/2 a 2/4) a dostatek úložných prostor. Na požádání rádi připravíme dětskou postýlku. Wi-Fi připojení je k dispozici.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pěší turistika či cykloturistika po okolí (údolí Zlatého potoka, Amálino údolí, keltské oppidium Obří hrad, povodí Vydry, Křemelné či Otavy, Poledník, Modrava, Březník, hrad Kašperk, Horská Kvilda a jiné). Lyžování v blízkém lyžařském areálu Skiareál Kašperské Hory, kde máte možnost i večerního lyžování, půjčovny lyží a snowbordů, lyžařské školy a občerstvení. Pro náročnější lyžaře je možnost lyžování v nedalekém Zadově. V okolí Kašperských Hor je spousta značených běžkařských tras. Koupání v krytém bazénu přímo v Kašperských Horách v hotelu Tosch, dále v hotelu Srní a Aquaparku v Horažďovicích. V letních měsících v přírodních koupalištích – Nezdice, Rohanov, Žihobce, Sušice, Divišov Ostružno, Zdíkovec, Annín. Tenis, vodní sporty, rybolov, houbaření, jízda na koni návštěva muzea Šumavy, hradu Kašperk, rozhledny Svatobor nebo Javorník a další. Možnost vlastního stravování a velký výběr restaurací.
TOPlist