Apartmány Happy - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Happy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Tyto privátní, velmi prostorné byty se nachází v krásném prostředí pod vrcholem Klínovce, cca 150m od hotelu Nástup v obci Háj u Loučné pod Klínovcem, nedaleko hraničního přechodu do SRN Oberwiesenthal. GPS parametry: 50°24'14.170"N, 12°59'17.488"E
Vybavení a služby
Jedná se o dva oddělené byty se samostatným vstupem, každý s kapacitou maximálně 5 osob. Ve spodní části každého bytu je lyžárna, WC, plně vybavená kuchyň (el.varná deska, el.trouba, lednice s mrazáčkem, kávovar, toustovač, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, domácí pekárna, nádobí) a obývací pokoj s krbovými kamínky pro vytvoření příjemné horské atmosféry, k dispozici je SAT/TV. V patře každého bytu jsou dvě prostorné ložnice (jedna se třemi samostatnými lůžky a druhá s dvojlůžkem), v patře je pak ještě koupelna s masážním sprchovým koutem a další WC. Je možné po dohodě dovybavit interiér o dětský stoleček se židličkami a cestovní postýlku. Prostorné a lehce přístupné parkoviště je přímo před objektem. K dispozici je internetové připojení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařský areál umožňuje díky umělému zasněžování skvělé lyžařské vyžití po celou zimní sezónu, budete-li přesto toužit po změně, je tu ještě další zimní rekreační středisko na německé straně. V létě ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, v nedalekém hotelu Nástup krytý bazén. Za pouhých 30 minut můžete být v našich krásných lázních Karlových Varech a stejný čas pak strávíte na cestě do Klášterce nad Ohří a jeho aquaparku.
TOPlist