Poloha a dosažitelnost

Apartmánový dům vzdálený 700m od Skiarealu Černý Důl a 5km od Skiarealu Černá Hora. V horském středisku Černý Důl a jeho okolí je k dispozici celá řada kulturních a sportovních aktivit, jak v zimním, tak i v letním období. V zimním období je návštěvníkům k dispozici SKIPARK Černý Důl (700m) se 7,9 kilometry sjezdových tratí, s 10 vleky a 1 lanovkou. Skiarel Černý Důl je charakteristický širokými sjezdovými tratěmi a moderně vybaveným KIDparkem pro výuku lyžování. Skiareal Černý Důl je součástí SKIRESORTU ČERNÁ HORA tzn. lyžařského regionu s platností společné jízdenky s arealy Černá hora Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou a Svoboda nad Úpou. Pro příznivce běžek je upravováno 26 kilometrů běžeckých tratí v okolí. Více informací o SKIPARKu najdete na www.skipark.cz. V letním období mohou návštěvníci hor projít kilometry turistických tras s překrásnou horskou přírodou. Vyznavači horských kol si též přijdou na své. V okolí je hustá síť značených cyklotras.

  Vybavení a služby

TV + sat, radio s CD, alarm, plně vybavené kuchyň.V každém apartmanu je k dispozici nově vybavená kuchyň, doplněna o spotřebiče jako varná konvice, mikrovlnná trouba. V kuchyňské lince je i kompletní servis v podobě hrnců, pánviček, talířů a příborů. Jídlo si můžete umístit do prostorné lednice. Nejbližší restaurace Gendorf je vzdálená 200m od objektu. V okolí se nachází mnoho dalších restaurací. Na oplocené zahradě se nachází venkovní krb a gril s posezením, dětské pískoviště a dřevěné houpačky. K dispozici je lyžárna, umístěná před vstupní halou objektu. V přízemí se nachází také společenská místnost s krbovými kamnami a posezením celkem pro 12 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Blízká lyžařská střediska: Černá hora - Černý Důl, Ski Family - Dolní Dvůr, Pec pod Sněžkou, Černá hora - Jánské Lázně, Dolní Dvůr - Luisino údolí, Skiport - Velká Úpa, Strážné, Pěnkavčí vrch, Vrchlabí - Kněžický vrch, Svoboda nad Úpou, Třešňovka - Horní Maršov, Herlíkovice - Bubákov. Výšlap na Černou horu 1299m n.m. 5km. Sněžka 1602m n.m. 13km. Jánské lázně - lanovka na Černou horu 4km. Turistické stezky 300m. Zámek Vrchlabí, Muzeum Vrchlabí 11km. Supermarket Vrchlabí 8km. Krytý bazén Trutnov 18km. Koupaliště Čistá - přírodní koupaliště 3km. Sauna Černý Důl 700m. Fitcentrum Janské Lázně 4km. Golf Mladé Buky 6km. Kuželky 700m. Tenis 700m. Jízda na koni 700m ... dále také v blízkosti bobová dráha, zorbing, paragliding, vyhlídkové lety.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Černý Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Černý Důl
Ceník ubytování a stravování