Apartmány Aber

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově zrekonstruovaná jednopatrová vila Aber se čtyřmi apartmány leží v centru obce Abertamy. Příjezd autem od Karlových Varů přes Jáchymov nebo kratší cestou přes Hroznětín a Pernink. Z hlavní silnice je za náměstím odbočka vpravo přímo do Zahradní ulice.
Vybavení a služby
Apartmánový dům v současnosti poskytuje možnost ubytování ve třech prostorných, komfortních, stylově zařízených apartmánech, s maximálním počtem 2-6 osob. Apartmán vybaven vlastní kuchyňkou – linka, vařič/sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, televize, Wi-Fi, sprcha/vana, WC. V domě je sauna (za příplatek). Parkování v zahradě domu, kterou hlídá pes. Stravování: vlastní v zařízených kuchyňkách.( 2x Restaurace do 50m 3x obchod s potravinami do 50m) UPOZORNĚNÍ: V OBJEKTU SE NEKOUŘÍ

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Spolupracujeme s firmou Profisport Jiří Matějka a jsme vám schopni za příznivé ceny zajistit zapůjčení sjezdových i běžeckých lyží, bot a snowboardů. Požadavky nutno sdělit při objednání pobytu. Lyžařský areálu na Plešivci, který nabízí 6 km sjezdovek a tři lanovky. Areál bude dostupný z apartmánu na lyžích bez nutnosti přibližování se vozidlem, přes abertamskou sjezdovku, s použitím abertamského vleku, který je již součástí Skiareálu Plešivec. V plánu je i doprava skibusem z Abertam k lanovkám. Více sledujte na stránkách Skiareál Plešivec. Z obce vede napojení na Krušnohorskou magistrálu, v zimě upravovanou jako běžeckou stopu pro volný i klasický způsob užívanou běžkaři a v létě cykloturisty, která vede po celém hřebenu Krušných hor a je volně propojena s trasami přes hranice do Německa. Pláně náhorní plošiny s příznivým větrem jsou v zimě vhodné pro stále více rozšířený sport snowkiting. V blízkém okolí do 10 km jsou vhodné možnosti pro regeneraci sil buď v aquaparku v Jáchymově, nebo v nedaleké horské obci Potůčky – bazén, sauna vířivka. Abertamy v Krušných horách dále nabízejí možnost strávit aktivní dovolenou s výlety za pozorováním horské fauny a flóry, poznáváním historie a tradic oblasti (muzea, naučné stezky).
TOPlist