TOPlist

Apartmány Aber

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově zrekonstruovaná jednopatrová vila Aber se třemi apartmány leží v centru obce Abertamy. Příjezd autem od Karlových Varů přes Jáchymov nebo kratší cestou přes Hroznětín a Pernink. Z hlavní silnice je za náměstím odbočka vpravo přímo do Zahradní ulice.
Vybavení a služby
Apartmánový dům v současnosti poskytuje možnost ubytování ve třech prostorných, komfortních, stylově zařízených apartmánech, s maximálním počtem 2-6 osob. Apartmán vybaven vlastní kuchyňkou – linka, vařič/sporák, lednice, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, varná konvice, televize, Wi-Fi, sprcha/vana, vysoušeč vlasů, WC. V domě je sauna (za příplatek). Parkování v zahradě domu, kterou hlídá pes. Stravování: vlastní v zařízených kuchyňkách (2x Restaurace do 50m, 3x obchod s potravinami do 50m). UPOZORNĚNÍ: V OBJEKTU SE NEKOUŘÍ

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Spolupracujeme s firmou Profisport Jiří Matějka a jsme vám schopni za příznivé ceny zajistit zapůjčení sjezdových i běžeckých lyží, bot a snowboardů. Požadavky nutno sdělit při objednání pobytu. Nejblíže je lyžařský areál na Plešivci, který nabízí 6 km sjezdovek a tři lanovky. Více sledujte na stránkách Skiareál Plešivec.Dostupný a cenově příznivý je Skiareál v Potůčkách Skipot nebo na druhou stranu a výše položený Skiareál Klínovec, který má dobré sněhové podmínky nejdéle v roce. Z obce vede napojení na Krušnohorskou magistrálu, v zimě upravovanou jako běžeckou stopu pro volný i klasický způsob užívanou běžkaři a v létě cykloturisty, která vede po celém hřebenu Krušných hor a je volně propojena s trasami přes hranice do Německa. Pláně náhorní plošiny s příznivým větrem jsou v zimě vhodné pro stále více rozšířený sport snowkiting. V blízkém okolí do 10 km jsou vhodné možnosti pro regeneraci sil např. v aquaparku v Jáchymově, nově otevřen saunový svět. Abertamy v Krušných horách dále nabízejí možnost strávit aktivní dovolenou s výlety za pozorováním horské fauny a flóry, poznáváním historie a tradic oblasti (muzea, naučné stezky).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz