Poloha a dosažitelnost

YELLOW SKI *** se nachází na začátku dolního náměstí horského střediska Rokytnice nad Jizerou. Nejbližší lyžařské středisko je Studenov cca 300m. K lyžařským střediskům na Lysou horu dojíždí skibus z dochozí vzdálenosti cca 200m od Yellow ski.

  Vybavení a služby

Naše apartmány jsou kompletně nově zařízeny. Nové kuchyně s myčkou, mají základní vybavu pro přípravu jídel. K ubytování v ceně nabízíme ložní prádlo, ručníky a chemii pro myčky nádobí. Pro klienty apartmánů je kdykoliv přes den návštěva naší nové sauny (k zaplacenému pobytu poskytujeme 1 hodinu sauny zdarma). Dále nabízíme v ceně ke každému apartmánu jedno kryté parkování, v případě jednoho lux. apartmánu je to garáž. Přímo v našem objektu je i půjčovna lyží, kde našim klientům garantujeme 30% slevu. V přízemí, ale zcela oddělené od ubytování je internetové Café Bar pro vaše příjemné posezení.

  Rekreace a služby v okolí

V širokém okolí se nacházejí restaurace, diskotéky, bary, jako nejbližší je přímo v Yellow ski internetové Café Bar (počítače s rychlostním připojením). Dále půjčovny lyžařského vybavení, ale i půjčovny kol. Najdeme zde i arénu na bowling v dochozí vzdálenosti a další i kulturní vyžití.

Zpět


TOPlist
  Apartmánový dům Yellow ski ***
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmánový dům Yellow ski ***
Ceník ubytování a stravování