Poloha a dosažitelnost

Resort Hrubá Voda je nově otevřený komplex vzdálený pouhých 22km od historického jádra města Olomouce. Resort leží v údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Areál je dobře dostupný autem a především vlakem. Prostorné moderní chatky s terasou leží na severních stráních Oderských vrchů, přímo v resortu Hrubá Voda s klidným výhledem na řeku Bytřici. Chaty i celý areál je obklopen lesy a klidnou přírodou. Místo je výtečně sjízdné autem (parkování přímo u chatky) či vlakem (železniční stanice "Hrubá Voda" vzdálená 150 metrů)

  Vybavení a služby

Chatky jsou určeny pro 4-6 osob. Ubytovací kapacita rodinné chatky vychází z kapacit dvou oddělených ložnic (jedna ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma oddělenými lůžky či jednolůžkem a dvoupatrovou postelí). Součástí chatky je vždy koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí kuchyňské linky je lednice s malou mrazničkou, trouba, dřez, mikrovlnná trouba, sada nádobí, rychlovarná konvice.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Jelikož je nabídka vyžití a služeb resortu Hrubá Voda velice široká, možnosti sportovního a adrenalinového vyžití jsou bohaté. Součástí areálu Hrubá Voda je bobová dráha, disc - golf, minigolf, bungee trampolíny, dětská hřiště, lukostřelba a další aktivity. V zimních měsících oceníte zejména dvě lyžařské sjezdovky se čtyřsedačkovou lanovkou, dětským vlekem a lyžařskou školou. Přímo v areálu začíná řada turitických turistických tras včetně cyklostezky a naučné stezky. Nejčastěji navštěvované cíle v dosahu 30 minut jízdy autem je ZOO Olomouc, hrad Bouzov či hrad Šternberk.

Zpět


TOPlist
  Apartmánové chatky Resort Hrubá Voda
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmánové chatky Resort Hrubá Voda
Ceník ubytování a stravování