Apartmánové chatky v Olešnici

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově vybudované nabízí soukromí a skvělou polohu přímo u sjezdovky Areálu Hartman. Klidná a bezpečná lokalita na okraji horské vesničky Olešnice v Orlických horách. Areál je mimo dohlednou civilizaci, ale přesto přijedete až k apartmánům a do vesničky je to pět minut chůze. Parkování přímo u apartmánů. Příjezdová cesta v zimě udržována.
Vybavení a služby
Nově vybudované apartmánové domky 1+kk nebo 2+kk. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna, obývací pokoj, ložnice a terasa. WiFi připojení. Celková kapacita apartmánů je 15 osob. Sociální zařízení: Umyvadlo včetně bidetové baterie a skříňky, podsvícené zrcadlo, WC, bojler, sprchový kout s termostatickou baterií a sprchou, vysoušeč vlasů, skříňka s úklidovými prostředky, topný žebřík. Vytápění: Převážně podlahové vytápění, topný žebřík v koupelně. Apartmán 1+kk navíc topení infra a imitace krbu. Pro ubytované hosty v apartmánech je k dispozici v budově Ski areálu (200m od apartmánů) velká společenská místnost se sociálním zázemím a dětským koutkem (vyobrazení v sekci restaurace). Můžete využít pingpongového stolu, velkoplošné televize, venkovního ohniště, případně dalších her. Bezplatné zapůjčení grilu. Možnost zapůjčení horských kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Areál Hartman je součástí krásné přírody Orlických hor s horskými loukami, hlubokými lesy a potůčky schovanými v kapradí. Jsou zde lesní paseky s borůvčím a s brusinkami. Naleznete zde božský klid s minimem turistů, žulové balvany s lišejníky přímo u apartmánů. Ideální místo pro odpočinek z ruchu měst. Najdete tu místa, kde na svých toulkách nepotkáte živou duši. Meditace spojená s houbařením, běhání ve volné přírodě, cyklistika. V zimě potom výlety na běžkách, anebo se můžete prohánět na sjezdovkách přímo u apartmánů. Olešnice v Orlických horách má mizivou kriminalitu, nebudete obtěžováni nepřizpůsobivými občany, opilci a hlukem civilizace. Orlické hory jsou zapomenutým rájem. Luxus, který jinde nenajdete.
TOPlist