Apartmán v Jizerkách

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v obytném domě v centru obce Desná, dům je umístěn v blízkosti autobusových zastávek i vlakového nádraží (vše cca 3-5 min. pěšky). Před domem se nachází velké nehlídané parkoviště, kde je dostatek parkovacích míst.
Vybavení a služby
Plně vybavená kuchyně slouží i jako jídelna (stůl + 5 židlí) a nabízí dostatek možností k přípravě pokrmů. Kromě elektrického sporáku s troubou lze využít mikrovlnnou troubu, kávovar na presso, toustovač, topinkovač a samozřejmostí je pochopitelně i lednice s menším mrazákem. K dispozici je také veškeré nádobí a jídelní servis. Apartmán je navíc vybaven pračkou a sušičkou. Koupelna po rekonstrukci umožňuje relaxaci v rohové vaně, toaleta je umístěna v koupelně. V předsíni je dostatek úložných prostor pro oblečení i lyžařské vybavení.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Asi 3 minuty chůze od domu je několik obchodů (samoobsluha, večerka, cukrárna), k větším nákupům doporučujeme supermarkety v nedalekém Tanvaldu (cca 8 minut autem), kde se nachází Lidl, Penny i Billa. Pokud se vám nebude chtít vařit, doporučujeme během dne navštívit jídelnu vzdálenou asi 100 metrů od apartmánu. K večernímu posezení je ideální příjemná restaurace Izerína (cca 200 metrů od apartmánu), kde můžete ochutnat masové speciality nebo pizzu.
TOPlist