Apartmán u Roučů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Červená Voda leží 6km od města Králíky, 16km od Jablonného a 26km od Lanškrouna a Šumperku. Obec má 3264 obyvatel a disponuje kompletní občanskou vybaveností: nákupní středisko, nemocnice, pošta, lékárna, kino, tenisové kurty, vinárna a několik restaurací. Červená Voda i nedaleké okolí nabízí mnoho možností rekreace, odpočinku a ozdravných pobytů na zdravém horském vzduchu v nadmořské výšce 530m. Na své si přijdou menší i větší sportovci. Červená Voda je svojí polohou velmi dobrým výchozím místem za turistickými cíly nebo k jinému užití volného času v letních i zimních měsících. Objevujte krásy okolních hor a výhledů do údolí. Vyražte na kolo, na lyže či pěšky. Poznejte historii pohraničí a nebojte se vyrazit i do blízkého Polska. V okolí je nespočet zajímavých památek jako je vojenské muzeum, Kralická pevnostní oblast, dělostřelecká tvrz Bouda a Hůrka více, termální lázně Velké Losiny, Veteran muzeum ve Verměřovicích a mnoho dalších.
Vybavení a služby
Ubytování v samostatném apartmánu pro turisty, rodiny i zaměstnance firem. K dispozici je třípokojový apartmán – jeden dvojlůžkový, jeden třílůžkový pokoj, obývací pokoj s TV, vybavená kuchyňka a sociální zařízení. Samostatná kuchyně je vybavená nádobím i příbory, dvěma ledničkami, dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí. Koupelna se samostatným sprchovým koutem a samostatným WC a 2 umyvadly. Obývací pokoj je vybaven TV, v celém apartmánu WIFI zdarma. Parkování vlastní přímo u domu, domácím zvířatům vstup povolen po předchozí domluvě, úschovna jízdních kol a lyží pro ubytované. K dispozici je zahrada s posezením a grilem.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: SKIRESORT Buková hora - Červená Voda&Čenkovice ve vzdálenosti cca 3km od Apartmánu s vyhřívanou sedačkovou lanovkou s více jak 8km technicky zasněžovaných sjezdovek s dalšími doplňkovými službami. Skiareál Šanov - ve vzdálenosti cca 2km od Apartmánu s celkem 700m sjezdovek s osvětlením, zasněžováním a údržbou sjezdovek. Dolní Morava - sportovní a relaxační resort ve vzdálenosti cca 15km od Apartmánu s více jak 10km sjezdovek se spoustou dalších služeb a atrakcí. Běžecké tratě: přímo v Červené Vodě se nachází velká síť běžeckých tratí různých náročností. Jedna ze stop začíná přímo u Apartmánu. Turistika - Rozhledna Křížová hora, Na tajemný Sněžník a k pramenům Moravy - náročnější výstup panenskou přírodou s jedinečnými scenériemi. Cesta vede od parkoviště v obci Dolní Morava (cca 15km od apartmánu). K vidění jsou po cestě: Tvarožné díry, Sněžná chata, pramen Moravy, vrchol Králického Sněžníku 1424m, chata Na Strašidlech. Dále Dělostřelecká tvrz Bouda, Muzeum vojenské historie v Králíkách.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz