TOPlist

Apartmán U Panoramy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v lázeňském městě Jáchymov v kraji Karlovarském. Ve městě se nachází historické památky, akvapark, turistické stezky, cyklostezky, 10 min. autem jsou běžecké magistrály + lyžařské areály Boží Dar, Klínovec. 7km hraniční přechod s Německem.
Vybavení a služby
Apartmán je součástí rodinného domu. Apartmán má ložnici s manželskou postelí + rozkládací lůžko pro další 2 osoby, obývací pokoj s TV se satelitními programy vč. WiFi sítě, vybavená kuchyň. Součástí apartmánu je zahrada s možností grilování. Kapacita apartmánu: 4 a 6 osob, v ceně apartmánu je ložní prádlo a základní hygienické potřeby.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Boží Dar – lyžařská magistrála pro běžkaře, lyžařské vleky (večerní lyžování), Ježíškova cesta pro malé. Lanové dráhy na Neklidu, největší lyžařský areál Krušných hor – Skiareál Klínovec - bikepark, snowpark, půjčovny. V lázeňském městě Karlovy Vary je thermální bazén vzdálenost 20km. V Ostrově je otevřené koupaliště, vzdálenost cca 6km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz