Apartmány U Modré hvězdy, Rokytnice nad Jizerou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nabízíme 2 apartmány jen pár kroků od Horního náměstí a v těsné blízkosti lanovek a vleků. Na hřebeny okolních kopců a hor vede 21 lyžařských vleků, velkokapacitní dvě 4 sedačkové lanovky na Lysou horu a mnoho turistických zimních a letních tras.
Vybavení a služby
Oba apartmány jsou velmi prostorné a moderně zařízené. Apartmán 414 má rozlohu 56 metrů čtverečních (3+kk). Apartmán se skládá z prostorné předsíně, obývací části, plně vybaveného kuchyňského koutu, ložnice se 4 lůžky a koupelny s vanou a WC. Apartmán je vybaven novým nábytkem. Vše je komfortní, velmi útulné a praktické. Neomezené připojení k internetu zdarma ! Apartmán 113 je také velmi prostorný, z prostorné předsíně vstupujete do obývacího prostoru (2 lůžka na spaní) s kuchyňským koutem, samostatné ložnice se 4 lůžky a do koupeny a WC. Vše je komfortní, velmi útulné a praktické. Neomezené připojení k internetu zdarma !

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V docházkové vzdálenosti jsou vleky a sjezdovky, které jsou denně upravovány. Také se zde nacházejí kavárničky, restaurace, sauna, půjčovny lyží, snowbordů, lyžařská škola, obchody se sportovním zbožím. Velmi kvalitní služby poskytují ski servisy, kde Vám školení odborníci ochotně pomohou či poradí. Nechybí ani samoobsluha s potravinami, pošta a lékarna. Je zde i autobusová zastávka a zastávka Skibusu.
TOPlist