Apartmán pod Kamencem - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán pod Kamencem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán Pod Kamencem leží na úpatí kopce tyčícího se nad horským městečkem Jablonec nad Jizerou cca 500 m od centra města a 400 m od lyžařského areálu Kamenec. Do Jablonce nad Jizerou se dostanete autem, autobusem i po železnici. Cesta z Prahy autem trvá 1,5 hod (115km), Liberec 45 km, hraniční přechod Harrachov 15km. Z domu je výhled na město a zalesněné vrcholy na protější straně údolí řeky Jizery.
Vybavení a služby
Hostům je v rodinném domě k dispozici plně vybavená kuchyň (indukční varná deska, pečící trouba, mikrovlnka, lednička, nádobí, příbory) s jídelním stolem, televizí a hracím koutem pro děti. Ve 4 pokojích je 7 lůžek: 3, 2, a 1-lůžkový pokoj se společnou koupelnou a 1-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi - pro děti je možné zajistit 2 dětské postýlky, kočárek či krátkodobé hlídání. Hosté si mohou po předchozí domluvě vyprat prádlo v automatické pračce a usušit v sušičce. Vstup do domu a chodba jsou společné s majiteli. Pro jeden osobní automobil může být po domluvě k dispozici garážové stání, jinak je parkování před domem pro 2 osobní automobily.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Jablonci nad Jizerou jsou najde návštěvník vše základní potřebné k životu: obchody s potravinami, drogerii, pekárnu, skiservis, poštu, květinářství, kadeřnictví, modeláž nehtů, masážní salón i kostel. • Hosté mají možnost se vyžít sportovně v zimě: • skiareál Kamenec (umělé zasněžování, noční lyžování) je ve vzdálenosti 500m, ze sjezdovky se dá dojet na lyžích až k domu. Blízké lyžařské areály jsou v Rokytnici nad Jizerou (5km), Harrachově (13km), Vysokém nad Jizerou (4km) či v Pasekách nad Jizerou (6km), • upravované běžecké trati jsou ve Vysokém nad Jizerou, v Rokytnici nad Jizerou nebo ve Vítkovicích (18km), • snowpark s vlekem je nejlepší ve Vítkovicích (18km). • V létě je možné využít: • přímo v Jablonci nad Jizerou koupaliště, dětské hřiště, tenisové kurty, fotbalové a volejblové hřiště, • značené turistické a cyklistické trasy po Krkonoších a Jizerských horách, • aquapark v Liberci (45km), krytý bazén v Jablonci nad Nisou (35km) či Jilemnici (15km).
TOPlist