Poloha a dosažitelnost

Apartmán Pod Kamencem leží na úpatí kopce tyčícího se nad horským městečkem Jablonec nad Jizerou cca 500 m od centra města a 400 m od lyžařského areálu Kamenec. Do Jablonce nad Jizerou se dostanete autem, autobusem i po železnici. Cesta z Prahy autem trvá 1,5 hod (115km), Liberec 45 km, hraniční přechod Harrachov 15km. Z domu je výhled na město a zalesněné vrcholy na protější straně údolí řeky Jizery.

  Vybavení a služby

Hostům je v rodinném domě k dispozici plně vybavená kuchyň (indukční varná deska, pečící trouba, mikrovlnka, lednička, nádobí, příbory) s jídelním stolem, televizí a hracím koutem pro děti. Ve 4 pokojích je 7 lůžek: 3, 2, a 1-lůžkový pokoj se společnou koupelnou a 1-lůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi - pro děti je možné zajistit 2 dětské postýlky, kočárek či krátkodobé hlídání. Hosté si mohou po předchozí domluvě vyprat prádlo v automatické pračce a usušit v sušičce. Vstup do domu a chodba jsou společné s majiteli. Pro jeden osobní automobil může být po domluvě k dispozici garážové stání, jinak je parkování před domem pro 2 osobní automobily.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V Jablonci nad Jizerou jsou najde návštěvník vše základní potřebné k životu: obchody s potravinami, drogerii, pekárnu, skiservis, poštu, květinářství, kadeřnictví, modeláž nehtů, masážní salón i kostel. • Hosté mají možnost se vyžít sportovně v zimě: • skiareál Kamenec (umělé zasněžování, noční lyžování) je ve vzdálenosti 500m, ze sjezdovky se dá dojet na lyžích až k domu. Blízké lyžařské areály jsou v Rokytnici nad Jizerou (5km), Harrachově (13km), Vysokém nad Jizerou (4km) či v Pasekách nad Jizerou (6km), • upravované běžecké trati jsou ve Vysokém nad Jizerou, v Rokytnici nad Jizerou nebo ve Vítkovicích (18km), • snowpark s vlekem je nejlepší ve Vítkovicích (18km). • V létě je možné využít: • přímo v Jablonci nad Jizerou koupaliště, dětské hřiště, tenisové kurty, fotbalové a volejblové hřiště, • značené turistické a cyklistické trasy po Krkonoších a Jizerských horách, • aquapark v Liberci (45km), krytý bazén v Jablonci nad Nisou (35km) či Jilemnici (15km).

Zpět


TOPlist
  Apartmán pod Kamencem Jablonec nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán pod Kamencem
Ceník ubytování a stravování