Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází v blízkosti městského koupaliště, lyžařského běžeckého areálu s umělým zasněžováním, cca 2km od první sjezdovky - Kněžický vrch, 600m od zimního stadionu a tenisových kurtů vč.zimní tenisové haly. Dosažitelnost objektu je celoročně bezproblémová. Centrum města vzdáleno cca 1km.

  Vybavení a služby

Apartmán obsahuje dva pokoje. Menší - ložnice s manželskou postelí. Větší - obývací pokoj se třemi válendami a možností dvou přistýlek na rozloženém gauči. K dispozici plně vybavená kuchyň, vlastní sociální zařízení, terasa s výhledem na hory. Satelitní TV,venkovní posezení s grilem, trampolína. Chráněné parkování na vnitřní ploše u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Poloha umožňuje sportovní vyžití v celé středo-západní části Krkonoš. Každý den můžete lyžovat v jiném areálu a to v okruhu do 15km. Kompletní možnost využití služeb klidného 11-ti tisícového města vč. supermarketů, atletického stadionu, běžeckých stop, tenisového areálu, sjezdových tratí atd. v případě potřeby přednostní zajištění služeb ve smluvním autoservisu a skiservisu vč.půjčovny. Pro naše hosty vč.slevy 10%.

Zpět


TOPlist
  Apartmán na Pražské Vrchlabí
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán na Pražské
Ceník ubytování a stravování