Poloha a dosažitelnost

Apartmán Sedlec-Prčice se nachází v městečku Sedlec-Prčice, v 1.patře funkcionalistického domu na náměstí 7. května v části Sedlec. Parkování je možné na parkovišti přímo před domem.

  Vybavení a služby

Apartmán 2+1 o rozloze 68m2 je nově zrekonstruovaný, kompletně vybavený a poskytuje příjemné a komfortní ubytování až pro 6 osob. Apartmán se skládá z kompletně vybavené kuchyně, obývacího pokoje s televizí a rozkládacím gaučem, ložnice s pěti lůžky a koupelny s vanou a sociálním zařízením. Do vybavení kuchyně patří lednice, trouba, sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí, jídelní stůl se židlemi. V apartmánu je dostupné bezdrátové připojení k internetu.  Rekreace a služby v okolí

Město Sedlec-Prčice leží v nejjižnější části středních Čech, v krásné krajině, které se přezdívá "Český Merán", a to pro nápadnou podobnost s krajinou kolem italského města Merano. Okolí města nabízí ideální terény pro pěší i cyklo turistiku a v zimě pro lyžování - lyžařský areál Monínec, běžkařské trasy Greenways Čertovo břemeno, lyžařský areál v Kvasejovicích.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Sedlec-Prčice *** Sedlec - Prčice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Sedlec-Prčice ***
Ceník ubytování a stravování