Apartman Klínovec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmanklinovec.cz se nachází na kraji obce Kovářská v okresu Chomutov. Dostupné autem, vlakem i autobusem.
Vybavení a služby
Apartmán je v dispozici 2+1 se dvěmi oddělenými ložnicemi, kuchyní, koupelnou a samostatným WC. Ideální pro 2 páry nebo pro rodinu. Apartmán je nekuřácký a plně vybavený jako běžný byt. K dispozici WiFi, LCD TV, DVD přehrávač, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, nádobí, přikrývky, ložní prádlo, dostatek úložných prostor. Parkování přímo před domem. Všechna okna s nádherným výhledem do přírody a na vrchol Klínovce. Pro zimní sezónu bude nově v provozu i apartmán 1+1 (4 osoby)v obci Abertamy, která je součástí nového skiareálu Plešivec. Rezervace je možná již nyní.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci samoobsluha, hospůdky, kuželna, nekuřácká restaurace a malý vlek. Cca 6km od Skiareálu Klínovec. V okolí řada běžkařských tratí, v létě ideální pro turistiku a cykloturistiku, výlety nebo nákupy v Německu. Apartmán v Abertamech je v bezprostřední blízkosti skiareálu Plešivec a mnoha běžkařských tratí.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz