Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází v obci Rapotín, necelý kilometr od Velkých Losin a 7km od okresního města Šumperk. Apartmán je umístěn v blízkosti hlavní silnice. Autobusová i vlaková zastávka v dosahu 150m.

  Vybavení a služby

Apartmán je nadstandardně vybaven. V kuchyni je prostorná linka s vestavnými spotřebiči, varnou konvicí, mikrovlnkou, velkou lednicí s mrazákem, k dispozici dětská židlička. Prostorný obývací pokoj s televizí, satelitem a wifi. 1 pokoj se 4 lůžky, ložnice s manželskou postelí, možnost zapůjčení dětské postýlky. Prostorná koupelna s bezbariérovým sprchovým koutem, pračkou, sušákem na prádlo, přebalovacím pultem a dětskou vaničkou. K dispozici parkování přímo u domu (max. 3 auta) venkovní terasa, krb, badmintonové hřiště, zahradní houpačka, velká travnatá plocha, posezení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pěší turistika (CHKO Jeseníky, Čertovy kameny, Kazatelny, Hrad Rabštejn, Jeskyně na Pomezí, Lesní bary Horní Lipová, Kralický Sněžník, Praděd, Rejvíz, Šerák, Petrovy kameny, Račí Údolí, Švagrov, Vodopády Bílé Opavy, Karlova Studánka, Zlatý chlum - rozhledna a spoustu jiných.... ). Památky (Zámek Velké Losiny, Ruční papírny Velké Losiny, Hrad Sovinec, Vodní tvrz Jeseník, Zámek Jánský Vrch, Zámek Bruntál a jiné). Lázně (Velké Losiny, Bludov, Lipová - Lázně, Priessnitzovy lázně, Horské - Karlova Studánka). Lyžařské areály (Kouty, Červenohorské sedlo, Kunčice - Skitech, Přemyslov, PROski Branná, Annaberg, Avalanche, Dolní Morava, Kareš, Kraličák, Filipovice, Paprsek, KASTE Petříkov, Oáza, Klepáčov, Kocián, Kunčice aj.). V okolí do 500m několik obchodů s potravinami, pošta, cukrárna, 4 restaurace, vlaková zastávka, autobusová zastávka, bankomat, 7km od apartmánu okresní město Šumperk

Zpět


TOPlist
  Apartmán Rapotín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Rapotín
Ceník ubytování a stravování