TOPlist

Apartmán Horní Lipová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dosažitelnost: autem, vlakem, autobusem. Parkování u objektu. Zastávka autobusu i vlaku cca 7 min. chůze. Restaurace 3 min.
Vybavení a služby
Poskytujeme plně vybavenou kuchyň včetně spotřebičů (myčka, mikrovlnka, trouba, rychlovarná konvice, toustovač, lednice s velkým mrazákem, atd.) vč. nádobí. Vlastní koupelna a WC. TV, internet, stolní hry. K dispozici 4 lůžka, po dohodě je možná i přistýlka pro 1 osobu (šířka gauče 1,6m). V ceně ubytování je zahrnuta spotřeba energií, parkování, lůžkoviny a závěrečný úklid. K uložení sportovního vybavení slouží vlastní uzamykatelná kóje.
Rekreace a služby v okolí
K zimní rekreaci je možnost využítí lyžařských areálů Ramzová, Petříkov, Ostružná, Miroslav, Branná atd.vše do vzdálenosti max. 7km. Léto: Rychlebské stezky (pro bikery), značené cyklotrasy, turistika, přírodní koupání (Písečná), koupaliště v Jeseníku, vnitřní bazén v Ostružné, lázně, termály Velké Losiny, jeskyně, adrenalin parky, bobové dráhy, přečerpávací elektrárna.... K dipozici v ap. velké množství tipů na výlety vč. různých map a pod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz