Poloha a dosažitelnost

Apartmán se nachází na okraji městečka v klidné části u lesa. Je dostupný autem po silnici I/14 z Náchoda nebo z Trutnova, dále z Jaroměře. Autobusová zastávka Batňovice - Pod Verpánem je cca 200 m, vlaková zastávka Rtyně v Podkrkonoší cca 1,5 km od apartmánu.

  Vybavení a služby

Apartmán v podkroví nového rodinného domu má 2 pokoje, vybavenou kuchyňku (indukční vařič, varná konev, mikrovlnka) a koupelnu (WC, sprchový kout), rádio a DVD přehrávač (obojí s USB vstupem), je možné zdarma zapůjčit filmy. Parkování auta je možné na vlastním pozemku, k dispozici je zahrada s otevřeným ohništěm. Obchod se smíšeným zbožím je cca 5 min. chůze, výborná restaurace asi 1km. V těsném sousedství je soukromá obora se stádem daňků, do lesa na houby nebo borůvky je to 5 min. chůze.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Z apartmánu je krásný výhled na hřeben Jestřebích hor, které jsou cílem turistů, cykloturistů a v zimě vyznavačů bílé stopy. Právem se nazývají krakonošovou zahrádkou. V blízkém okolí Rtyně funguje v zimě několik menších vleků (Batňovice, Malé Svatoňovice, Markoušovice), pro nejmenší lyžaře je za dobrých sněhových podmínek k dispozici vlek cca 200 m od domu. A náročnější lyžaři mají na výběr několik známých lyžařských středisek max 1 hod. jízdy autem (Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Žacléř, ...) V létě je možné navštívit zámky Náchod, Nové Město, Opočno, pevnosti z II. světové války, Adrpašské a teplické skály, Broumovské stěny, kláštery v Broumově a polském Krzeszowě, hospital Kuks, ZOO Dvůr Králové, Babiččino údolí a spoustu dalších krásných a zajímavých míst. Odkazy najdete na našich webových stránkách, věříme, že své si zde najde každý od aktivního turisty přes sportovce všeho druhu až po vyznavače příjemného lenošení.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Duha Rtyně v Podkrkonoší
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Duha
Ceník ubytování a stravování