Poloha a dosažitelnost

Nedaleko apartmánu cca 100m jsou obchody, restaurace a pošta. Objekt je vzdálen cca 10km od Božího Daru a cca 25km od lázeňského města Karlovy Vary.

  Vybavení a služby

Netradiční ubytování v příjemném prostředí ve stylu baru. Apartmán má dvě ložnice s dvěma lůžky. Centrální část apartmánu je koncipována ve stylu baru.Společné posezení může být u konferenčního stolku na pohovkách nebo přímo na barových židlích i zde jsou dvě místa na spaní formou rozkládací pohovky. Hned za barovým pultem se nachází plně vybavená kuchyně s elektrospotřebiči. Sprchový kout a toaleta je samostatně oddělená. Vytápění je ústředním topením, pro romantiky je možnost topení i v krbových kamnech nebo přímo v krbu. Apartmán je vhodný pro šest osob. V letních měsících je možnost příjemného posezení na zahradě za domem. Opékání na otevřeném ohni nebo na grilu. Parkování u domu. Ubytování je vhodné pro všechny skupiny lidí, jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé, kteří hledají něco víc než klasické ubytování.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

  Rekreace a služby v okolí

Běžecké tratě nedaleko apartmánu, sjezdovka v místě (200m).Nově vybudovaný ski areál Plešivec. Bazén s vířivkou, saunou a soláriem v Potůčkách (cca 11km). Značené turistické a cyklistické trasy procházejí obcí.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Bar Abertamy
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Bar
Ceník ubytování a stravování