Poloha a dosažitelnost

Apartmánový dům u centrální sjezdovky Javor. Přístup autem až k objektu po celý rok. K každému apartmánu přísluší místo v podzemních garážích.

  Vybavení a služby

Apartmán 209: Moderní apartmán pro 2-5 osob. Samostatná ložnice s dvojpostelí a extra postelí (rozkládací křeslo), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Plně vybavený kuchyňský kout, samostatný záchod, koupelna se sprchovým koutem, TV, WiFi. Apartmán 208: Velký rohový pokoj s pohodlným rozkládacím gaučem pro 2 osoby a palandou pro 2 osoby. Plně vybavený kuchyňský kout, samostatný záchod, koupelna se sprchovým koutem, TV, WiFi. Ke každému apartmánu přísluší uzamykatelný prostor na chodbě pro uschování lyží/kola a vyhrazené parkovací stání v krytých podzemních garažích objektu. Výtah k apartmánu. Nekuřácké apartmány. Pobyt s domácím mazlíčkem po dohodě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžařské centrum Pec pod Sněžkou přímo u apartmánu. Relax park s bobovou dráhou a lanovým parkem, půjčovna lyží a kol, lyžařska škola pro děti a dospělé. 10% sleva na pujčovnu lyží a lyžařskou školu Happy Hill Sochor www.happyhill.cz

Zpět


TOPlist
  Apartmány Alectis 208, 209 Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Alectis 208, 209
Ceník ubytování a stravování