PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Vysoké nad Jizerou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v prvním patře rodinného domu, majitel využívá v objektu druhý apartmán pouze příležitostně v zimě a tak je vám po celý rok k dispozici i rozlehlá zahrada. Dům leží v malebném městečku Vysoké nad Jizerou, nazývaném též jako město nejkrásnější zimy, které se rozkládá na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor, ty tak budete mít odtud jak "na dlani" a kousek je to i do Českého ráje. Oproti velkým střediskům, se jedná o klidnou oblast s plnou občanskou vybaveností, přitom máte všechny turistické cíle kraje na dosah a v zimě si užijete lyžování bez front. Vyhlášena je pak místní pekárna a cukrárna, to by jste neměli při svých výletech minout. Objekt leží na okraji města, mimo hustou zástavbu, zahrada je tak otevřena do krajiny a můžete se kochat výhledem na Ještěd, Bezděz a Kozákov. Příjezd je po zpevněné cestě, stání je přímo před vchodem, ale v zimě doporučujeme přibalit zimní výbavu. U nás budete cítit jako na chalupě...
Vybavení a služby
Apartmán je plně vybaven, je situován jako 2kk, cca 60m2 a k dispozici jsou čtyři pevná lůžka a jedna přistýlka, případně i dětská postýlka a zcela nouzově může přespat i další dítě v ložnici na matraci na zemi. V kuchyni naleznete vše na co jste zvyklí - presovač, mikrovlnku, ledničku, myčku, sklokeramickou desku s troubou atd. V koupelně pak rodiče malých dětí vedle sprchy ocení i vanu a můžeme poskytnout i dětskou vaničku s nočníkem. Samozřejmostí je televizor. Při příjezdu na vás bude čekat vše co potřebujete a nemusíte nic vozit - povlečení, ručníky, toaletní potřeby, potřeby na mytí nádobí atd. Objekt je v zimních měsících vytápěn plynovým ústředním topením. Na zahradě je pak pro vás připraveno sezení, gril, ohniště, houpačka a nadzemní 4m bazén.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě oceníte místní rodinné středisko www.skisachty.cz, na stejný skipas pak můžete lyžovat i ve vedlejším středisku www.skikamenec.cz, k dispozici tak máte 7 vleků a více jak 8km sjezdovek. Pokud by vám to nestačilo poblíž je areál v Paseky či Rokytnice nad Jizerou. Pro vyznavače běžeckých stop, lze využít místní okruhy nebo vyrazit po některé z turistických tras, které vedou až na Jizerka. Autem se pak lze přiblížit na Jizerskou magistrálu či Horní Mísečky nebo na nějakou "hřebenovku". V létě se pak můžete vydat na některou z horských tůr, navštívit sklárnu v Harrachově, nedaleké Maloskalsko nebo Český ráj. Spoustu turistických tras najdete i v okolí a tak třeba zavítáte na některou z blízkých rozhleden. V případě že jste milovníky historie a zajímají vás památky naleznete v okolí hned několik hradů či zámku jako je např. Sychrov, Hrubý Rohozec, Kost, Valdštejn nebo Hrubá Skála. Pokud vám nechybí odvaha, můžete vzít sebou i kolo a vydat se na cyklovýlet ať už po procházející cyklostezce Greenway Jizera nebo se vydat opět na Jizerka či Maloskalsko, kde není terén tak náročný. Zchladit se pak můžete také v některém z okolních koupališť třeba ve Sklenařicích nebo Jablonci nad Jizerou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz