Apartmán č.10

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v Krušných horách. V blízkosti Ski areálu Plešivec a Klínovec. Dostanete se k nám přes Jáchymov nebo přes Ostrov a Pernink. Na Plešivec vidíte z okna. V zimě se nabízí lyžařské a běžkařské možnosti, v létě kolo, turistika.
Vybavení a služby
Kuchyň je plně vybavená: lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konvice, toustovač,veškeré potřebné nádobí. Pokoj č.1 má 2 oddělené postele, komodu, noční stolky. Pokoj č.2 má manželskou postel, noční stolky, komodu,balkon s výhledem na hory. Pokoj č.3 má rozkládací sedačku, TV, jídelní kout. Koupelna s WC a sprchovým koutem.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci se nachází sýrárna, řeznictví, obchod s potravinami, restaurace, pizzerie, dětské hřiště, naučná stezka, vše v dostupnosti 300m. V okolí Abertam se nachází rašeliniště. V nedalekých Potůčkách je krytý bazén, tenisové kurty a turistické zajímavosti jako Vlčí jáma, Medvědí skála. Okolí nabízí lázeňská města K.Vary, Jáchymov.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz