Poloha a dosažitelnost

Obec Josefův Důl v Jizerských horách 840m n.m. u lesa, autem parkování přímo u chalupy, autobus, vlak 2km. Chalupa se nachází v těsné blízkosti lesa, vstup na Jizerskou magistrálu. Restaurace Hájenka 30m, možnost stravování.

  Vybavení a služby

K dispozici jsou tři plně vybavené apartmány, s možností vaření-kuchynka, WC. sprch.kouty. Velký ap. až pro 10osob se skládá ze dvou místostí oddělených schodištěm. Dále jsou zde-4lůžkový apartmán,3lůžkový ap.s vlastní kuchynkou i soc.zaříźením. K dispozici je krytá terasa, ohniště, od dubna-října zastřešený, vyhřívaný bazén. Louka i les u chalupy. Možnost masáží(sportovních i klasických)přímo v objektu. Výuka lyžování pro děti i dospělé. V celém objektu se nekouří, apartmány jsou v rodin.domě není vhodné pro příliš hlučné osoby.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Cyklotrasy a běžecké tratě začínají u chalupy nástup na Jizerskou magistrálu (Peklo), 5 lyžařských vleků, 2 půjčovny lyžařských potřeb. Od jara do podzimu k dispozici zastřešený bazén 21m2. Přímo na pensionu poskytuje masér sportovní a klasické masáže. Po domluvě množno zajistit výuku lyžování, pro děti i dospělé. Restaurace Hájenka 30m,možnost stravování, sauna. Hotel Peklo 600m - celoroční provoz sauny a slaného bazénu. Lyžařský vlek u hotelu.

Zpět


TOPlist
  Apartmá v podkroví Josefův Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmá v podkroví
Ceník ubytování a stravování