Poloha a dosažitelnost

Celoroční ubytování v atraktivní lokalitě pod Červenohorským sedlem, v blízkosti Skiparku Filipovice (sedačková lanovka) - 1,5km. Skiareál Červenohorské sedlo - 6km.

  Vybavení a služby

Kapacita pensionu 10 osob, pokoje se soc. zařízením (2x3-lůžk. a 1x4-lůžk. pokoj), TV/SAT, Wi-Fi, lednice. K dispozici vybavená kuchyně s posezením. Parkování u penzionu, v létě k dispozici bazén, gril, pro děti houpačka, pískoviště, dětské hřiště - 100m.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

SKIPARK Filipovice - sedačková lanovka - 1,5km od penzionu, lyžařské středisko Červenohorské sedlo - 6km, sedačková lanovka, 7 vleků, běžecké tratě, půjčovna lyží, lyžařská škola. Další lyžařská střediska: Kouty, Ramzová v blízkosti. RELAXCENTRUM (bowling, squash, atd.) 100m od penzionu! V okolí množství cyklotras a turistických tras. Houbaření, sběr lesních plodů. Výlety do okolí, turistické atraktivity. Krytý bazén, whirpool a sauna v Priessnitzových léčebných lázních (cca 9km) - možnost zakoupení léčebných procedur, tenisové kurty, minigolf, kluziště, Priessnitzova hrobka, muzeum V. Priessnitze. Městské koupaliště v Jeseníku a krytý bazén v České Vsi. Biliard club, squash a bowling centrum - Jeseník. Muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz Jeseník, státní zámek v Javorníku, ruční papírna - Velké Losiny termální koupaliště Velké Losiny, státní lázně Karlova Studánka - nejčistší vzduch ve střední Evropě, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna Zlatý Chlum, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, skanzen rýžování zlata ve Zlatých Horách. Jízdy na koních, vyhlídkové lety.

Zpět


TOPlist
  Penzion Rychlý Bělá pod Pradědem, Domašov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Rychlý
Ceník ubytování a stravování