Poloha a dosažitelnost

Celoroční ubytování v atraktivní lokalitě pod Červenohorským sedlem, v blízkosti Skiparku Filipovice (sedačková lanovka) - 1,5km. Skiareál Červenohorské sedlo - 6km.

  Vybavení a služby

Kapacita pensionu 10 osob, pokoje se soc. zařízením (2x3-lůžk. a 1x4-lůžk. pokoj), TV/SAT, Wi-Fi, lednice. K dispozici vybavená kuchyně s posezením. Parkování u penzionu, v létě k dispozici bazén, gril, pro děti houpačka, pískoviště, dětské hřiště - 100m.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

SKIPARK Filipovice - sedačková lanovka - 1,5km od penzionu, lyžařské středisko Červenohorské sedlo - 6km, sedačková lanovka, 7 vleků, běžecké tratě, půjčovna lyží, lyžařská škola. Další lyžařská střediska: Kouty, Ramzová v blízkosti. RELAXCENTRUM (bowling, squash, atd.) 100m od penzionu! V okolí množství cyklotras a turistických tras. Houbaření, sběr lesních plodů. Výlety do okolí, turistické atraktivity. Krytý bazén, whirpool a sauna v Priessnitzových léčebných lázních (cca 9km) - možnost zakoupení léčebných procedur, tenisové kurty, minigolf, kluziště, Priessnitzova hrobka, muzeum V. Priessnitze. Městské koupaliště v Jeseníku a krytý bazén v České Vsi. Biliard club, squash a bowling centrum - Jeseník. Muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz Jeseník, státní zámek v Javorníku, ruční papírna - Velké Losiny termální koupaliště Velké Losiny, státní lázně Karlova Studánka - nejčistší vzduch ve střední Evropě, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, rozhledna Zlatý Chlum, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, skanzen rýžování zlata ve Zlatých Horách. Jízdy na koních, vyhlídkové lety.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Rodinky Bělá pod Pradědem, Domašov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Rodinky
Ceník ubytování a stravování