TOPlist

Pod lesem Merklín

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Merklín
Adresa: 
Merklín 35, 362 34 Karlovy Vary
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 252 326
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelpodlesem.cz
www.ceskehory.cz/podlesemmerklin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Je možný

počasí Mariánská počasí Mariánská

Rodinný hotel v Merklíně s domácí kuchyní a restaurací. 14 lůžek ve dvou a třílůžkových pokojích,možné přistýlky. Na pokojích sociální zařízení, TV, WIFI, vlastní parkoviště. Lyžařský areál Plešivec vzdálen 3km, Klínovec 12km. Karlovy Vary 15km. Běžkařské tratě v okolí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hotel*** se nachází v centru obce Merklín. 15km od Karlových Varů a cca 8km od Ostrova nad Ohří. Doprava je možná busem nebo vlakem z Karlových Varů. Další spojení do Krušných hor je busem, Pstruží 3km, Pernink 6km, Abertamy 9km, Plešivec busem 12km. Lanovka pro lyžařský areál Plešivec začíná ve Pstruží, tzn. 3km od nás. Klínovec se sjezdovkami je zhruba 12km, Boží Dar cca 11km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našem rodinném hotelu máme 5 prostorných pokojů. Tři třílůžkové, jeden čtyřlůžkový a jeden jednolůžkový pokoj. Dále jsou možné přistýlky. Hotelové pokoje mají všechny své koupelny (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV a všechny pokoje jsou s WIFI. Za hotelem je parkoviště, patřící k hotelu. V objektu se nachází restaurace s domácí kuchyní (hotová jídla, minutková jídla,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařský areál Plešivec, lyžařský areál Klínovec, upravené běžkařské tratě v okolí. V místě tenisové kurty, skatepark, sauna, koupaliště. Pro letní období cyklistické tratě v okolí. V sezoně možnost houbaření a na Velkém rybníku (6km) rybaření. Návštěva Karlových Varů a lázeňského trojúhelníku. V blízkosti hrad Loket, zámek Kynžvart, Bečov...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: hotel Pod lesem
Informace poskytnul: Filipová Vlasta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz