PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Vodnář

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Albrechtice v J. H.
Adresa: 
Albrechtice v Jizerských horách 203
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Penzion Vodnář chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
Penzion se nachází v klidném koutu na mariánské hoře.Ideální pro děti.V blízkém okolí je pět lyžařských vleků a také největší středisko v Jizerských horách Tanvaldský Špičák kde je v provozu sedačková lanovka a jeden z vleků je osvětlen pro večerní lyžování. Čepujeme 10 Gambrinus


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází na Mariánské hoře a je přístupný ve všech obdobích. Vlastní parkoviště nabízí našim hostům pohodlné zaparkování prímo u penzionu. Autobusová zastávka je vzdálená asi 500m a je možné domluvit si dopravu až k pensionu a to samé platí i pro cestovatele vlakem. Penzion leží v klidné části přímo u lesa.V zimním období lze díky poloze dojet na lyžích až... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme pěkné pokojíčky dvou až čtyř lůžkové. Sociální zařízení je společné. Společenská místnost s barem nabízí našim hostům možnost sledování televize, DVD ,videa, satelitu a společenské hry pro dlouhé večery. Stravovávní je možné a záleží pouze na Vás jestli zvolíte pouze snídaně, polopenzi či plnou penzi. Pro Vaše unavená těla je zde možnost domluvit si masáž a saunu.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí se nachází spousta míst pro cíle Vašich výletů. Město Liberec nabízí největší aguapark se spoustou atrakcí, zologickou zahradu, botanickou zahradu, krytý bazén atd. V Jablonci nad Nisou je možné zajít na bowling, do muzea, kina, do krytého bazénu, nové kryté haly, bruslení atd.

Fotogalerie objektu

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz