Penzion Roubenka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Desná
Adresa: 
Desná, Příkrá 106, 468 61
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 180 601
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-roubenka.eu
www.ceskehory.cz/penzionroubenka

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  550 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Desná počasí Desná

Kořenov - Příchovice hlásí 10 - 40 cm sněhu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Desné v Jizerských horách v příjemném a klidném prostředí uprostřed zeleně. Více info na www.penzion-roubenka.eu
Vybavení a služby
Ubytování je ve dvou apartmánech pro 10 osob v rodinném domě se zahradou. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. K dispozici je altán, bazén, trampolína pro děti. V případě nepřízně počasí si je možné u nás zahrát šipky , ping - pong, nebo stolní fotbal. Více info na www.penzion-roubenka.eu
Rekreace a služby v okolí
Jizerské hory poskytují skvělé podmínky pro cykloturistiku i pro turistiku. V zimě najdete v okolí celou řadu lyžařských areálů různých obtížností. Více info na www.penzion-roubenka.eu
Provozovatel: Martin Pátík
Informace poskytnul: Martin Pátík
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz