České hory » Beskydy » Ubytování » Trojanovice » Penzion Babička Beskydy - Pustevny (Trojanovice)

Penzion Babička Beskydy - Pustevny (Trojanovice)

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Trojanovice
Adresa: 
Trojanovice č.p.177, 744 01 Trojanovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 952 844, +420-602531170
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionbabicka.cz
www.ceskehory.cz/penzionbabicka

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny počasí Pustevny

počasí Frenštát pod Radhoštěm počasí Frenštát pod Radhoštěm

Last Minute

Termín: 21.3.2019 - 24.3.2019
   • 1x 2-lůžkový pokoj 4200,- Kč/pokoj/týden
   • 1x 4-lůžkový pokoj 380,- Kč/osoba/noc
   • 1x 2-lůžkový pokoj 320,- Kč/osoba/noc
Poznámka: Pro pobyty od 4 osob sleva na ubytování 25 % pro termín čerpání ubytování do 1.4.2019. Sleva se netýká doplatků pobytu. Pobyt do 4.1 / pokoj pro 2/2 noci 1400 Kč
Termín: 24.3.2019 - 1.4.2019
   • 1x 2-lůžkový pokoj 320,- Kč/osoba/noc
Poznámka: Pro pobyty od 4 osob sleva na ubytování 25 % pro termín čerpání ubytování do 1.4.2019. Sleva se netýká doplatků pobytu. Pobyt do 4.1 / pokoj pro 2/2 noci 1400 Kč
Termín: 29.6.2019 - 13.7.2019
   • 1x 3-lůžkový pokoj 6000,- Kč/pokoj/týden
   • 1x 4-lůžkový apartmán 7500,- Kč/apartmán/týden
   • 1x 5-lůžkový pokoj 8000,- Kč/pokoj/týden
Poznámka: Nebo pobyty od dvou nocí. Bazén, vířivka, lanové centrum, vybavená kuchyň , zahrada , procházka v korunách stromů aj.

Poloha a dosažitelnost

Na okraji obce. Celoročně dostupné. Objekt oplocený, se zahradou a venkovním posezením. Pískoviště pro děti, skluzavka . Připravujeme další aktivity pro děti. V létě bazén na zahradě penzionu (3x0,7m).Celoročně vířivá vana pro 5 osob, parkování u objektu. Nedaleko lanovky na Pustevny cca 5 minut pěšky v krásném horském prostředí. S vybavenou kuchyní pro hosty,... více >>

Vybavení a služby

Pokoje pro 2,3,4 a 5 osob. Vlastní sociální zařízení na pokojích. Hosté mají možnost využívání spol. kuchyně a spol.místnosti. TV na pokoji. Možnost snídaní a polopenzí (mimo letní prázdniny, Vánoce a Silvestr). Nabízíme možnost využití wellness v podobě vířívé vany a našeho skibusu pro dopravu na vybrané sjezdovky v okolí. Více na našich stránkách !

Rekreace a služby v okolí

Lanovka Pustevny 5 min.pěšky, v okolí restaurace, cyklo stezky, sjezdovky, Pustevny + další sjezdovky v okolí, procházka v korunách stromů, běžecké trasy aj. Cykloturistika, houbaření, Rožnov pod Radhoštěm. Valašské muzeum v přírodě, Hrad Hukvaldy, Štramberk, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem, Kopřivnice vše v dosahu. Lanové centrum Tarzánie, koloběžky Pustevny, Radhošť, Radegast. Ideální celoroční dovolená

Fotogalerie objektu

Provozovatel: Dalibor Himlar
Informace poskytnul: Himlarová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz