České hory » Český Ráj » Ubytování » Železný Brod » Penzion - Apartmány Starý Mlýn

Penzion - Apartmány Starý Mlýn

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železný Brod
Adresa: 
Štefánikova 89, 46822 Železný Brod
Telefon: 
zobrazit telefony
420-731 367 233
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotel-starymlyn.cz www.ceskehory.cz/hotel-starymlyn
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železný Brod počasí Železný Brod

Wi-Fi

Není možný

Zrekonstruovaný rodinný PENZION & APARTMÁNY, s unikátním interiérem mlýna, nabízí kvalitní ubytování za skvělé ceny a komfortní zázemí pro návštěvníky Českého ráje a okolí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Atraktivní lokalita Maloskalska a Železnobrodska, výborná dostupnost autem i hromadnou dopravou. Parkování přímo u penzionu - zdarma uzavřené parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Starý mlýn, původně objekt válcového mlýna byl přestavěn na stylový penzion. V roce 2018 prošel mlýn rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací a od roku 2019 poskytuje navíc i relax a wellness služby. Nově si mohou hosté prohlédnout exponáty z mlýnské minulosti v našem minimuzeu. Penzion nabízí ubytování pro 1 až 15 osob ve 2-4 lůžkových pokojích a dvou... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion Starý mlýn & Apartmány nabízí kvalitní zázemí s wellness službami pro prožití krásné dovolené či víkendového pobytu. Okolí nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití po celý rok: krásné koupaliště, tenisové kurty, dětské hřiště, golf, turistika, cykloturistika, rafting, horolezectví, rybaření, houbaření, lyžování, a mnoho dalších aktivit. Český ráj kolem... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bc. Zdeněk Kutěna
Informace poskytnul: Zdeněk Kutěna
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz