PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Suchá u Jáchymova » Pension U pašeráka

Pension U pašeráka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Suchá u Jáchymova
Adresa: 
Pension U pašeráka, Suchá 64, 36251 Jáchymov
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pensionpaserak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec

Wi-Fi

Po domluvě

Pension se nachází v malé vesničce obklopen lesy pod Klínovcem u Jáchymova. K ubytování nabízíme 6 pokojů každý pokoj má wc a sprchový kout. V objektu je restaurace, kuchyň česká jídla a pizza. Služby, skvělé podmínky pro lyžování a cykloturistiku. Sedačková lanovka na Klínovec 4km.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází obklopen lesy v malé vesničce pod Klínovcem u Jáchymova.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K ubytování nabízíme 6 pokojů. Každý pokoj má WC a sprchový kout. V objektu je restaurace, kuchyň česká jídla a pizza. V létě posezení na terase. Pokoje jsou: 2x čtyřlůžkový, 3x třílůžkový, 2x dvoulůžkový.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Skvělé podmínky pro zimní sporty, letní turistika a cykloturistika. Sedačková lanovka cca 4 km všude v okolí lyžařské vleky: Boží Dar Jáchymov, Plešivec. 100 metrů od pensionu lyžařský vlek. Na Klínovci v zimě možnost půjčit lyže a v létě půjčit koloběžku.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Olga Netušilová
Informace poskytnul: Olga Netušilová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz