České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Pension St. Moritz

Pension St. Moritz

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
Lyžařská 294, 340 04 Železná Ruda
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 3763 97185, +420 602 490 158
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
---
Web adresa:
www.ceskehory.cz/stmoritz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 26 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 780 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Špičák počasí Železná Ruda - Špičák

počasí Železná Ruda - Nad nádražím počasí Železná Ruda - Nad nádražím

Železná Ruda - Špičák hlásí 30 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Wi-Fi

Je možný

Penzion v klidném místě, 5 minut do centra, 200 m od lyžřských vleků. Nabízí 2-4 lůžkové pokoje se soc. zařízením a TV, wifi, restaurace, terasa a vlastní parkoviště. Ubytovaní, snídaně a polopenze. Železná Ruda, známé turistické středisko, nabízí možnosti k vyžití jak v zimě, tak v létě.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion St. Moritz je rodinný penzion, nachází se v klidné části města Železná Ruda, nedaleko od centra a přitom na dosah přírodě. Zastávka vlaku je vzdálena cca 200 m, autobusová zastávka cca 500. Hraniční přechod do Bavorska pro auta i pěší je vzdálen 3 km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension nabízí 1-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, wifi. Některé pokoje mají balkon. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Vlastní parkoviště zdarma, úschovna lyží a kol. Pro zájemce o fotografování nabízíme odkaz na zajímavé lokality na Železnorudsku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Železná Ruda leží na hranici s Německem v nejhezčí části západní Šumavy ve výšce 754 m.n.m a je jejím největším rekreačním střediskem. Nabízí možnosti všestranného sportovního vyžití v každé roční době. Nachází se zde široká síť značených turistických a cykloturistických tras. Milovníci zimních sportů zde mají k dizpozici běžecké tratě (cca. 100 km) a přes 30 km... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiri Chabr
Informace poskytnul: Jiri Chabr
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz