České hory » Krkonoše » Ubytování » Benecko » Pension Panorama Benecko

Pension Panorama Benecko

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Benecko
Adresa: 
Benecko 108
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 139 787, 481 582 641
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pension-panorama.cz
www.ceskehory.cz/pension-panorama

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  920 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Benecko počasí Benecko

Benecko hlásí 90 - 110 cm sněhu, Typ sněhu: mokrý


Poloha a dosažitelnost
Pension naleznete v nejvýše položené části Benecka, malebného horského střediska západních Krkonoš, s jedinečnou vyhlídkou na třetinu České republiky. Benecko oplývá velkým počtem slunečných dnů, nádherně čistým vzduchem, kvůli kterému se Benecku přezdívá "vzdušné lázně". Nadmořská výška 920mnm zaručuje dobré sněhové podmínky. Parkování je u pensionu, pro hosty zdarma.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v příjemných, nově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. WIFI je dostupná zdarma ve všech pokojích a prostorách pensionu. Postele jsou vyráběné na míru a mají nové matrace podporující Váš zdravý spánek. Ubytování je možné s polopenzí či pouze se snídaní. Naším přáním je nabídnout hostům pohodlné ubytování, chutné jídlo a hlavně... více >>
Rekreace a služby v okolí
Příjemné ubytování v nádherném prostředí, dovolená se širokými možnostmi aktivního odpočinku a relaxace po celý rok. V těsné blízkosti jsou běžecké tratě a skiareál Benecko s velkým výběrem sjezdovek a vleků. Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro vaše krátké i dlouhé turistické výlety po Krkonoších pěšky i na kolech. Můžete si také jen... více >>
Provozovatel: Zbyněk Pánek
Informace poskytnul: Kateřina Šipková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz